Nieuwe Profijt Meubels

Donderdag 12 januari 2017

Eind vorig jaar gingen Profijt Meubel-winkels in Veenendaal en Gouda open. Inmiddels zijn er 33 vestigingen en voor dit jaar zijn er opnieuw twee nieuwe openingen gepland.
Nieuwe Profijt Meubels

Profijt Meubel is een formule van de Internationale Meubel Groep (IMG) uit Etten-Leur, die ook formules als DroomDomein, House of Dutchz, In House en Pronto Wonen voert. Samen tellen de formules meer dan 150 winkels. Alle concepten worden voor en door ondernemers ontwikkeld en geëxploiteerd.

Profijt Meubel staat voor eigentijdse meubelen voor zowel de woon- als eetkamer, goede kwaliteit, laagste prijsgarantie, snel leverbaar en deskundig advies.

Marcel den Ouden, eigenaar van Profijt Meubel in Veenendaal: “Grootste pluspunten van Profijt Meubel vind ik de juiste prijs-kwaliteitsverhouding en de mooie programma’s.”

“Onze familie doet tot grote tevredenheid al jaren zaken met IMG, waarvan we bijna alle formules voeren,” aldus Wesley de Jong. “We zijn in 2015 gestart met Profijt Meubel, met vestigingen in Zoeterwoude en Amsterdam, en sinds eind oktober 2016 in Gouda (foto), waar we meer woonwinkels hebben. Het formule-idee spreekt ons aan. Je wordt als ondernemer ondersteund met de inkoop en promotie en kunt je volledig toeleggen op de winkels. De collectie van Profijt Meubel is goed, net als de marges.”

 



Links

www.droomdomein.nl
www.houseofdutchz.nl
www.i-m-g.nl
www.in-house.nl
www.profijtmeubel.nl
www.prontowonen.nl

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, woonkamer, eetkamer, slaapkamer, logeerkamer, meubel, bed, gordijn, stof, raambekleding, interieurbekleding, vloer, woonartikel, woonaccessoire, retail, winkel, shop, outlet, filiaal, keten, winkelketen, franchise, formule, woonwinkel, detailhandel, winkelformule, inkoop, inkoopvereniging, inkoopcombinatie, personalia, werknemer, overname, fusie, samenwerking, aandeel, #img, #profijt, #profijtmeubel, #pronto, #prontowonen, #houseofdutchz, #inhouse

Gerelateerd nieuws
 
Occony verlaat Zaandam
lees verder
Rolled Lounger in Master Oak
Unilin Panels heeft samen met Phil Procter een nieuwe uitvoering ontwikkeld van de Rolled Lounger. Daarbij vertaalde de ontwerper zijn oorspronkelijke uitvoering in roestvrij staal naar een versie in Unilin Master Oak.
lees verder
Opvouwbare stoel voor projecten
Plank presenteerde de Theo folding chair in Milaan, ontworpen door Matteo Thun en Benedetto Fasciana. De opvouwbare stoel is speciaal ontwikkeld voor de project- en contractmarkt.
lees verder
 
In op beurs Rotterdam
lees verder
Modulaire werkplek in Maroncelli
Tijdens de Milan Design Week 2026 presenteerde Bralco het nieuwe My Belle Sofa System. In de showroom aan Via Maroncelli 2 stond een modulaire inrichting centraal die inspeelt op veranderende werk- en ontmoetingsruimtes.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden