Bezoek Heimtextil plust

Vrijdag 13 januari 2017

Volgens de Messe Frankfurt hebben bijna 70.000 bezoekers Heimtextil 2017 bezocht. De beurs sluit vandaag de deuren.
Bezoek Heimtextil plust

Ondanks sneeuw, ijs en storm op deze laatste dag, is het aantal bezoekers aan de interieurtextielvakbeurs toch dat van vorig jaar (68.277) overschreden. Ook was er een toename van exposanten met 99 tot 2.963.

Detlef Braun (foto), directeur van Messe Frankfurt, vindt de aantallen alleen overigens niet zo belangrijk, maar is vooral blij met de hoge kwaliteit van de getoonde producten en van de gesprekken tussen bezoekers en exposanten. Hij ziet hierin de bevestiging dat dé Frankfurt de internationale ontmoetingsplaats en het textiele hart van van de interieurbranche is.

De volgende Heimtextil vindt plaats van 9 tot 12 januari 2018 in Frankfurt am Main.

 



Links

www.heimtextil.messefrankfurt.com
www.heimtextil-theme-park.com
www.messefrankfurt.be
www.messefrankfurt.nl
www.messefrankfurt.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting textiel, wonen, woning, woon, winkelier, retail, design, textielbeurs, textielvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, tentoonstelling, bekleding, stoffering, woonkamer, slapen, slaapkamer, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, accessoire, projectinrichting, project, kantoor, Heimtextil, #Heimtextil, @Heimtextil

Gerelateerd nieuws
Jubileum Alexandrium
Woonmall Alexandrium viert 30-jarig jubileum tijdens Oktober Woonmaand met diverse activiteiten voor bezoekers en acties.
lees verder
Verlichting als architectonisch element
[Sponsored artikel] - Een goed doordacht interieur valt of staat met de juiste verlichting. Voorheen lag de focus vooral op een opvallende hanglamp boven de eettafel of een statige vloerlamp in de zithoek, nu benaderen ontwerpers licht steeds vaker als integraal onderdeel van de architectuur.
lees verder
Trend Space ontwikkelt zich verder
Patricia Urquiola bouwt verder aan Trend Space voor Heimtextil 2027, begin januari in Frankfurt.
lees verder
Fatboy en Nijntje opnieuw samen
Fatboy en Nijntje lanceren een tweede capsulecollectie. Bekende ontwerpen van Fatboy krijgen ditmaal een zachte teddystof en illustraties van Nijntje en Boris. De collectie wordt op 29 september officieel gelanceerd.
lees verder
 
Meer exposanten op MOW 2026
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden