Nieuwe meubel én modewinkel

Donderdag 30 juli 2015

Op 22 augustus 2015 opent Chantal Peeters een nieuwe winkel in mode én meubels: Stijl Men en Stijl Fine Living by Flinders. Hiermee ontstaat een combinatie van mode én meubilair in één winkel. Een nieuwe trend?
Nieuwe meubel én modewinkel

Chantal Peeters (tweede van links op foto), eigenaar van Stijl Maastricht/Wyck, wil met deze combinatie van mode en interieur blijven vernieuwen en verrassen. Het concept sluit bovendien aan op de visie van woonwinkel Flinders (rechts op foto directeur Geert-Jan Smits), die al eerder een brug sloeg tussen interieur en horeca door middel van de lancering van het concept Design Café.

De uitwerking en styling van het concept is verzorgd door de in Dubai gevestigde Designer & Art director Esra Lemmens.

De woonwinkel wordt gevestigd op de eerste verdieping van het pand aan de Wycker Brugstraat 52 en heeft een oppervlakte van 160m2 met uitsluitend Scandinavische labels als Hay, Muuto, &tradition en Ferm Living.
Flinders heeft momenteel vier cafés in Amsterdam, Hilversum en Groningen en een winkel in Zaandam. Er werken momenteel 30 medewerkers. Door de samenwerking met Stijl slaat het bedrijf ook in het zuiden van het land de vleugels uit.



Links

www.flinders.nl
www.welovestijl.com
www.esralemmens.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, design, meubel, woonaccessoire, accessoire, bedtextiel, online, e-commerce, retail, winkel, mode

Gerelateerd nieuws
 
Ada krijgt nieuwe eigenaar
lees verder
Meer omzet, minder verlies Xenos
Uit de jaarcijfers van Xenos blijkt dat de omzet vorig jaar is toegenomen, maar dat er nog steeds verlies wordt geleden.
lees verder
Himolla schrapt 175 banen
Himolla heeft met de ondernemingsraad overeenstemming bereikt over een belangrijk deel van het herstructureringsplan. In Taufkirchen verdwijnen 175 van de 714 banen en stopt de eindassemblage.
lees verder
Incoda in de startblokken
Incoda 2026 staat in de startblokken: drie dagen inspiratie, innovatie en ontmoetingen voor de complete interieurbranche in Gorinchem.
lees verder
 
3C op Möbelmeile en terug naar NL
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden