Nieuwe mensen Liniled

Dinsdag 12 maart 2019

Bij de Barnevelder verlichtingsfirma Triolight zijn voor haar handelsmerk Liniled twee nieuwe mensen in dienst getreden.
Nieuwe mensen Liniled

Allereerst is daar Bob van Tiel (foto 1) die de functie sales manager Nederland gaat vervullen. Bob is sinds 2000 werkzaam in de verlichtingsindustrie. Hiervoor werkte hij als accountmanager in de installatiebranche, waarna hij jaren actief was als sales manager bij Etap Lighting.

Oscar van der Noll (foto 2) is de nieuwe export manager, als opvolger van Eddie, die een adviserende rol zal innemen binnen de organisatie. Oscar heeft 25 jaar aan internationale ervaring.

Liniled is een concept dat bestaat uit verschillende producten: flexibele led-strips (IP20-IP69K), rvs-overrijdbare lichtarmaturen (IP68), led-handleuningen (RVS, IP65, IK10) en diverse accessoires.



Links

www.etaplighting.com
www.liniled.nl
www.triolight.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ontwerp, design, ontwerp, lamp, hanglamp, licht, led, vloerlamp, verlichting, spot, dim, halogeen, led, armatuur, agent, vertegenwoordiging, personalia, #etaplighting, #liniled, #triolight

Gerelateerd nieuws
 
Huus maakt doorstart
lees verder
Moooi toont Urchina Light in Milaan
Moooi presenteert tijdens Milan Design Week de nieuwe lamp Urchina Light van Studio Roderick Vos. Het ontwerp is geďnspireerd op de symmetrie en het ritme van zee-egels.
lees verder
Interesse in Fonq
De curatoren melden dat er veel interesse is in de woonwebshop Fonq uit Utrecht die eind maart failliet is gegaan. Een doorstart is dus mogelijk.
lees verder
Huus in de problemen
Woonwinkel Huus balanceert op rand van faillissement. De snelle groei heeft veel problemen in organisatie en liquiditeit veroorzaakt.
lees verder
Veranderingen interieurketen
De woonwinkel onder druk: verschuivende macht in de interieurketen, zo wordt gesteld in een artikel van De Interieurclub.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden