Nieuwe marketingbaas Kettler

Maandag 20 maart 2017

Tim Dargel wordt verantwoordelijk voor de wereldwijde marketing van alle bedrijfsactiviteiten van de Duitse onderneming Kettler als opvolger van Wolfgang Brühmann.
Nieuwe marketingbaas Kettler

De 40-jarige Tim Dargel (foto) begon zijn carrière bij het bedrijf in 2008 als verkoopdirecteur tuinmeubelen en sinds 2013 vrijetijdsmeubelen. Hij heeft jarenlange ervaring in sales en marketing en rapporteert in zijn nieuwe rol, als aanvulling op zijn bestaande taken, rechtstreeks aan ceo Christian Krause, zo melden diverse Duitse vakmedia.

Enkele weken geleden werd het bedrijf nog geconfronteerd met de dood van de dochter van de oprichter, Karin Kettler. Zij leidde het bedrijf van 2005 tot 2016 en heeft in 2015 een faillissement in eigen beheer weten te overkomen. Na eerder haar broer werd ook zij op 24 februari zwaargewond als gevolg van een verkeersongeval en overleed ze ten gevolge daarvan op 3 maart op 57-jarige leeftijd.

Kettler uit Ense-Parsit in Sauerland is beroemd geworden door hun bekende skelters/trapauto's Kettcar. De hometrainer 'Golf' was in de jaren 80 eveneens een populair fitnessapparaat. Maar ook vanwege hun vrijetijds- en tuinmeubelen is de fabrikant bekend. Het bedrijf neemt jaarlijks deel aan de beurs Spoga in Keulen.

 



Links

www.kettler.net
www.spogagafa.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, tuin, buiten, terras, balkon, decoratie, meubel, meubilair, ligstoel, tuinstoel, buitenwonen, tuinmeubel, tuinmeubilair, tuinaccessoire, outdoor, buitenmeubel, buitenmeubilair, personalia, #kettler.

Gerelateerd nieuws
Fonq en Naduvi verkocht
De curatoren van woonwebwinkel Fonq hebben de handelsnamen Fonq en Naduvi verkocht. Dat melden verschillende media op basis van informatie uit het faillissementsdossier.
lees verder
 
Vernieuwde Meubelbeurs wereld
lees verder
Ikea schrapt banen
Inter Ikea, de rechtenhouder en franchisegever van de bekende Zweedse woonwinkelketen, gaat in de kosten snijden om prijzen te verlagen, nu het consumentenvertrouwen verder afneemt.
lees verder
 
Orbitry voor Paola Lenti
lees verder
Overnamebod voor Kortrijk Xpo
Kortrijk Xpo/Xpo Group, het bedrijf achter de beurslocatie in Kortijk en organisators van diverse beurzen, komt na openbaar bod van Easyfairs zo goed als zeker in nieuwe handen terecht
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden