Nieuwe managing director Nolte

Woensdag 10 juli 2024

Oliver Bialowons heeft zijn functie als managing director van Nolte Möbel neergelegd en zal de insolventieprocedure begeleiden als managing director van Nolte Industrieholding. Jan Paschen is per 1 juli benoemd tot zijn opvolger.
Nieuwe managing director Nolte

Nolte Möbel bevindt zich in een moeilijke periode, dit is al het geval sinds Oliver Bialowons de leiding nam in 2019. Daarvoor was vooral het jaar 2016 vol ellende voor het bedrijf geweest. Maar Bialowons slaagde er naar eigen zeggen in om het bedrijf in eerste instantie te stabiliseren, maar toen volgde een crisisperiode door het coronavirus en productie- en fabriekssluitingen in 2020, 2021 en 2022.

 

In 2022 begon de oorlog in Oekraïne, gevolgd door enorme verstoringen van de waarde- en toeleveringsketens, een sterke stijging van de inflatie en een ongekende inzinking van de vraag. Dit alles leidde ertoe dat Nolte in februari van dit jaar een insolventieprocedure moest openen. De productie kan echter doorgaan.

 

Volgens curator Steffen Rauschenbusch heeft Bialowons de insolventieprocedure tot nu toe 'zeer coöperatief en professioneel' begeleid. Hij kijkt nu uit naar de samenwerking met Jan Paschen. 'Ik kan u, onze klanten, verzekeren dat de inspanningen om Nolte Möbel weer klaar te maken voor de toekomst zonder beperkingen zullen worden voortgezet'.



Links

www.nolte-moebel.de

Tags

nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, fabrikant, industrie, gestoffeerd, meubelsector, woonkamer, slapen, slaapkamer, meubilair, project, kantoor, meubel, stoel, fauteuil, tafel, bank, verlies, failliet, faillissement, bankroet, overname, curator, faling, boeken neerleggen, insolventie, doorstart, sluiting, #failliet, #noltemoebel

Gerelateerd nieuws
HNI neemt Steelcase over
De Amerikaanse kantoormeubelspecialist HNI Corporation neemt branchegenoot Steelcase Inc. over voor circa $ 2,2 miljard. De overname, op 4 augustus bekendgemaakt, brengt twee grote spelers met complementaire portfolio’s en dealernetwerken samen.
lees verder
Belang duurzaamheid voor klant
Steeds meer consumenten vinden duurzaamheid belangrijk bij hun aankoopbeslissing. Dat is een kans voor de hele sector: van retailer tot producent. Reden voor brancheorganisaties Inretail en Modint voor een campagne die feiten over duurzaamheid scheidt van fabels.
lees verder
 
Faillissementen Heckett bedmode
lees verder
Uitbreiding Ikea in China
Ingka Group, de grootste Ikea-retailer, heeft officieel zijn online winkel op JD. com gelanceerd, met als doel meer mensen in China te bereiken met zijn aanbod en kennis op het gebied van woninginrichting.
lees verder
Nieuwe vakevents dichterbij
De twee nieuwe vakevents voor de retailbranche van de Trade Mart Utrecht, Jewels & Luxury en Kitchen & Design Days 2026, komen er aan. Maar eerst nog de najaarseditie van de Retailbeurs .
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden