Nieuwe leiding Lightmakers

Woensdag 30 september 2020

De dagelijkse leiding van Lightmakers, bekend van de merknaam Light & Living, maakt per 1 oktober plaats voor een nieuwe Ceo.
Nieuwe leiding Lightmakers

Lightmakers, kortgeleden nog in het nieuws vanwege de overname van Parlane, heeft een nieuwe Ceo. Stephan van Kruisselberge (48, foto Linkedin) neemt samen met bestaande managementteam de leiding over van Robin en José Vlug. Zo moet de continuïteit van het in Noordwijk gevestigde Lightmakers gewaarborgd zijn.

Dertig jaar geleden namen Robin en José Lightmakers over. Toen was dat een producent van lampenkappen vanuit een kleine fabriekshal. Dat assortiment (naar eigen zeggen inmiddels ruim 5.500 artikelen direct uit voorraad leverbaar) werd later uitgebreid met decoratieve verlichting, meubelen, textiel en woonaccessoires.

 

De groothandel voert onder andere de merken Light & Living en Parlane in haar assortiment en levert in 80 landen wereldwijd. Naast partnerships (in België bijvoorbeeld wordt het vertegenwoordigd door Mabrilux) heeft het eigen kantoren in Noorwegen, Engeland, Duitsland, Verenigde Staten en Nederland.

Robin en José Vlug blijven samen met het Britse Bluegem overigens aandeelhouders van het bedrijf.



Links

www.bluegemcp.com
www.light-living.nl
www.lightmakers.nl
www.mabrilux.be
www.parlane.co.uk

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, hospitality, domotica, systeem, verlichting, lamp, licht, led, overname, acquisitie, acquireren, fusie, overnemen, kopen, #bluegemcp, #lightliving, #lightmakers, #mabrilux, #parlane

Gerelateerd nieuws
 
Poezie in klei en licht
lees verder
 
Internationale expansie Buvanha
lees verder
Sterke 2025-editie Meubelbeurs
Meubelbeurs Brussel - van 2-5 november gehouden in Brussels Expo - was volgens velen een zeer geslaagde editie. De sfeer was opvallend positief, met veel waardering voor de kwaliteit van het aanbod en de professionele uitstraling van de stands.
lees verder
Nieuwe accountmanager Heditex
Thomas Westdijk is voor Heditex - groothandel voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel - begonnen als accountmanager in Zuid-Holland.
lees verder
 
De spiegel als kunstvorm
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden