Nieuwe leiding Lightmakers

Woensdag 30 september 2020

De dagelijkse leiding van Lightmakers, bekend van de merknaam Light & Living, maakt per 1 oktober plaats voor een nieuwe Ceo.
Nieuwe leiding Lightmakers

Lightmakers, kortgeleden nog in het nieuws vanwege de overname van Parlane, heeft een nieuwe Ceo. Stephan van Kruisselberge (48, foto Linkedin) neemt samen met bestaande managementteam de leiding over van Robin en José Vlug. Zo moet de continuïteit van het in Noordwijk gevestigde Lightmakers gewaarborgd zijn.

Dertig jaar geleden namen Robin en José Lightmakers over. Toen was dat een producent van lampenkappen vanuit een kleine fabriekshal. Dat assortiment (naar eigen zeggen inmiddels ruim 5.500 artikelen direct uit voorraad leverbaar) werd later uitgebreid met decoratieve verlichting, meubelen, textiel en woonaccessoires.

 

De groothandel voert onder andere de merken Light & Living en Parlane in haar assortiment en levert in 80 landen wereldwijd. Naast partnerships (in België bijvoorbeeld wordt het vertegenwoordigd door Mabrilux) heeft het eigen kantoren in Noorwegen, Engeland, Duitsland, Verenigde Staten en Nederland.

Robin en José Vlug blijven samen met het Britse Bluegem overigens aandeelhouders van het bedrijf.



Links

www.bluegemcp.com
www.light-living.nl
www.lightmakers.nl
www.mabrilux.be
www.parlane.co.uk

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, hospitality, domotica, systeem, verlichting, lamp, licht, led, overname, acquisitie, acquireren, fusie, overnemen, kopen, #bluegemcp, #lightliving, #lightmakers, #mabrilux, #parlane

Gerelateerd nieuws
 
Kleine schatten
lees verder
Nieuwe ontwerpen Pilat & Pilat
Pilat & Pilat presenteerde recent meerdere toevoegingen aan de collectie, onder meer een nieuwe eettafel, stoel en eetkamerbank, aangevuld met een fauteuilontwerp dat teruggrijpt op een eerder ontwerp uit de jaren negentig.
lees verder
Nieuwe directeur Wittmann
Wittmann Möbelwerkstätten krijgt een nieuwe algemeen directeur: Alice Wittmann, de achter-achterkleindochter van de oprichter. Zij neemt de leiding over met verantwoordelijkheid voor marketing, productontwikkeling en verkoop.
lees verder
Steigerhouten meubels lenteklaar?
[Sponsored artikel] - De winter is helaas nog niet voorbij. We moeten nog leven met een grijze lucht, koude wind en warme kleding. Toch kan jezelf al op de lente voorbereiden.
lees verder
Interesse R+T Asia groeit
De Europese interesse van vakpubliek voor de zonwering-, deuren- en poorten-industriebeurs R+T Asia vakbeurs in Shanghai groeit.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden