Nieuwe leiding Lightmakers

Woensdag 30 september 2020

De dagelijkse leiding van Lightmakers, bekend van de merknaam Light & Living, maakt per 1 oktober plaats voor een nieuwe Ceo.
Nieuwe leiding Lightmakers

Lightmakers, kortgeleden nog in het nieuws vanwege de overname van Parlane, heeft een nieuwe Ceo. Stephan van Kruisselberge (48, foto Linkedin) neemt samen met bestaande managementteam de leiding over van Robin en José Vlug. Zo moet de continuïteit van het in Noordwijk gevestigde Lightmakers gewaarborgd zijn.

Dertig jaar geleden namen Robin en José Lightmakers over. Toen was dat een producent van lampenkappen vanuit een kleine fabriekshal. Dat assortiment (naar eigen zeggen inmiddels ruim 5.500 artikelen direct uit voorraad leverbaar) werd later uitgebreid met decoratieve verlichting, meubelen, textiel en woonaccessoires.

 

De groothandel voert onder andere de merken Light & Living en Parlane in haar assortiment en levert in 80 landen wereldwijd. Naast partnerships (in België bijvoorbeeld wordt het vertegenwoordigd door Mabrilux) heeft het eigen kantoren in Noorwegen, Engeland, Duitsland, Verenigde Staten en Nederland.

Robin en José Vlug blijven samen met het Britse Bluegem overigens aandeelhouders van het bedrijf.



Links

www.bluegemcp.com
www.light-living.nl
www.lightmakers.nl
www.mabrilux.be
www.parlane.co.uk

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, hospitality, domotica, systeem, verlichting, lamp, licht, led, overname, acquisitie, acquireren, fusie, overnemen, kopen, #bluegemcp, #lightliving, #lightmakers, #mabrilux, #parlane

Gerelateerd nieuws
 
Vij5 viert 20 jaar in Den Bosch
lees verder
Nieuwe namen voor Brussel
Meubelbeurs Brussel krijgt van 8 tot en met 11 november verschillende nieuwe namen en collecties op de beursvloer. Onder meer Theuns, Novomera, AJ Living en Pilloking laten zien waarmee zij het nieuwe meubelseizoen ingaan.
lees verder
 
Waardevol ontmoetingsplatform
lees verder
Fusie in de zonwering
Inhuis Plaza en Zon en Scherm bundelen krachten door middel van een fusie. Beide zijn actief in zonwering en raamdecoratie.
lees verder
Zuiver laat meubels meebewegen
Zuiver introduceert een nieuwe collectie binnen de campagne ‘Made for Every Moment’. Nieuwe uitvoeringen van bekende stoelen, een lampencollectie en een booglamp sluiten aan bij het idee dat meubels door de jaren heen van plek en functie kunnen veranderen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden