Nieuwe koers Trade Mart Utrecht

Donderdag 09 januari 2025

Trade Mart Utrecht, onderdeel van Koninklijke Jaarbeurs, kiest vanaf 2026 voor een dynamisch beursmodel. Met onder meer nieuwe vakbeurzen voor de segmenten Jewels & Watches en Kitchen & Design.
Nieuwe koers Trade Mart Utrecht

Trade Mart Utrecht wil beter inspelen op de behoeften van de verschillende sectoren en op de huidige ontwikkelingen en trends in deze markten. Voor het zover is, vinden in 2025 zoals vanouds de voor- en najaarseditie van de Retailbeurs plaats. Dan zijn de exposanten van alle verschillende productgroepen aanwezig.

 

Naast de Jewels & Luxury vakbeurs voor sieraden ontwikkelt Jaarbeurs in 2025 een nieuwe vakbeurs voor de Home & Living branche. Kitchen & Design moet de vakbeurs worden waar de branche samenkomt met een uitgebreid aanbod op het gebied van koken en wonen in het midden-hoge segment.

Marieke Groot, manager Trade Mart Utrecht: ‘We inspireren bezoekers met de nieuwste producten en trends, laten hen kennis opdoen over de laatste ontwikkelingen en bieden volop netwerkmogelijkheden aan. Ik kijk ernaar uit om de vakbeurs komend jaar verder vorm te geven zodat we ook hier een geweldig nieuw concept kunnen lanceren.’

 

Tijdens de beurzen die dit jaar nog in ‘oude’ stijl plaatsvinden licht de focus ligt niet alleen op de nieuwste trends en ontwikkelingen in de verschillende markten, maar er wordt ook stilgestaan bij de geschiedenis van Trade Mart. Daarnaast blijven de showrooms van Fashion & Lifestyle en Kitchen & Design op verschillende maandagen gedurende het jaar geopend.



Links

www.trademart.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, interieurbeurs, woonaccessoire, decoratie, decoratie-artikel, keuken, koken, servies, keramiek, meubel, kleinmeubel, bijzet, verlichting, licht, verlichting, sierkussen, kussen, textiel, woon, woontextiel, woningtextiel, platform, inkoop, #trademart, #trademartutrecht, #tmu, #jaarbeursutrecht

Gerelateerd nieuws
Eerste invulling Trendz/Showup
De gezamenlijke beurs Trendz/Showup krijgt concreter vorm. Voor de eerste editie, van 30 augustus - 1 september in de Evenementenhal Gorinchem, zijn nu de eerste deelnemende merken en programmaonderdelen bekendgemaakt.
lees verder
Bekende textielmerken overgenomen
De Vespo Groep neemt een aantal bekende textielmerken - waaronder Cinderella, Damai, DDDDD, en Seahorse - over van Dutch Home Company om deze verder uit te gaan bouwen.
lees verder
Overname afgerond
Overname Leen Bakker en Kwantum is afgerond en deze worden definitief overgenomen van Gilde Equity.
lees verder
25 jaar Textiellab
Het Textiellab heeft zich in 25 jaar ontwikkeld van experiment naar internationaal toonaangevend ontwikkelcentrum voor textiel, design
en innovatie.
lees verder
Westwing groeit aanzienlijk in 2025
Westwing overtreft zijn eigen doelstellingen op het gebied van EBITDA, cashflow en marge. Voor 2026 streeft de aanbieder van woon- en interieurartikelen naar verdere groei door uitbreiding, schaalvergroting en een sterkere marktpositie in Europa.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden