Nieuwe karpetten kwartet

Donderdag 11 mei 2023

Meubelagentuur Zu uit België verdeelt voor Nederland en Luxemburg onder meer het merk Nanimarquina. Het bedrijf introduceert de nieuwe karpetten Haze, Oblique, Doblecara en Improvisacion.
Nieuwe karpetten kwartet
Nieuwe karpetten kwartet Nieuwe karpetten kwartet Nieuwe karpetten kwartet

Begüm Cana Ozgür, ontwierp voor Nanimarquina eerst het model Shade en nu de Haze (foto 1). Eenvoudige lijnen spelen in dit model met de kracht van kleur. Er zijn vijf kleurpatronen, van krachtig geel tot aardetinten en zacht beige. De Haze is een dhurrie (vlakgewoven) met 50% Nieuw-Zeelandwol en 50% Italiaanse wol. Het karpet van 170 x 240 cm kost € 2.238.

 

Oblique (foto 2) is ontworpen door Matthew Hilton. Hij speelt met vormen en volume en suggereert overlappende karpetten. Techniek en textuur worden gemengd in eenzelfde karpet. Sobere lijnen, zachte kleuren en een eenvoudige elegantie. Oblique is beschikbaar in vier kleuren en vier patronen. Het is handgeknoopte persian knot met sumak uit handgesponnen Afgaanse wol. Het karpet van 170 x 240 cm kost € 4.114.

 

Doblecara (foto 3) ontworpen door Ronan Bouroullec, wordt gekenmerkt door subtiele lineaire en onderbroken streken die eindigen in een vage punt, waardoor een gevoel van beweging ontstaat in het oog van de kijker. Doblecara is een omkeerbaar tapijt, waarvan beide zijden kunnen worden genoten, waarbij de B-zijde de meest subtiele en delicate is, terwijl de A-zijde het rechtlijnige ontwerp in zijn maximale expressie toont. Elk tapijt is handgemaakt van handgesponnen Afghaanse wol. Lijnen, strepen en geometrie komen tot leven in vier conceptuele tapijten in drie kleuren gecombineerd in positief en negatief: zwart-beige, beige-zwart, beige-rood, beige-beige. Het model is beschikbaar voor € 3.176,25

 

Nanimarquina heeft een hele reeks standaardmaten en modellen die geschikt zijn als wandkleed. Improvisacion van Gian Padilla vult deze collectie aan. Ieder model is handgemaakt door de kunstenaar als uniek stuk. Zij weeft op jazzmuziek en de muziek beïnvloedt haar creatie. Het wandkleed is 95 x 125 cm en kost € 907.



Links

www.z-u.be
www.nanimarquina.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, interieurbekleding, stof, meubelstof, interieurtextiel, vloer, tapijt, karpet, #zu, #nanimarquina,

Gerelateerd nieuws
Jubileum Alexandrium
Woonmall Alexandrium viert 30-jarig jubileum tijdens Oktober Woonmaand met diverse activiteiten voor bezoekers en acties.
lees verder
Verlichting als architectonisch element
[Sponsored artikel] - Een goed doordacht interieur valt of staat met de juiste verlichting. Voorheen lag de focus vooral op een opvallende hanglamp boven de eettafel of een statige vloerlamp in de zithoek, nu benaderen ontwerpers licht steeds vaker als integraal onderdeel van de architectuur.
lees verder
Trend Space ontwikkelt zich verder
Patricia Urquiola bouwt verder aan Trend Space voor Heimtextil 2027, begin januari in Frankfurt.
lees verder
Veel nieuws Coretec
Coretec kon op heel wat belangstelling rekenen met de presentatie van talrijke nieuwigheden tijdens het vakevent Incoda in Gorinchem.
lees verder
Bureaustoel verhuist naar woonkamer
[Sponsored artikel] - Thuiswerken is gebleven, maar in veel woningen voelt de werkplek nog steeds als een noodoplossing. Vooral de bureaustoel valt uit de toon. Toch verschuift er iets: ook ontwerpers en fabrikanten zien de werkstoel steeds vaker als onderdeel van het interieur.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden