Nieuwe karpetten kwartet

Donderdag 11 mei 2023

Meubelagentuur Zu uit België verdeelt voor Nederland en Luxemburg onder meer het merk Nanimarquina. Het bedrijf introduceert de nieuwe karpetten Haze, Oblique, Doblecara en Improvisacion.
Nieuwe karpetten kwartet
Nieuwe karpetten kwartet Nieuwe karpetten kwartet Nieuwe karpetten kwartet

Begüm Cana Ozgür, ontwierp voor Nanimarquina eerst het model Shade en nu de Haze (foto 1). Eenvoudige lijnen spelen in dit model met de kracht van kleur. Er zijn vijf kleurpatronen, van krachtig geel tot aardetinten en zacht beige. De Haze is een dhurrie (vlakgewoven) met 50% Nieuw-Zeelandwol en 50% Italiaanse wol. Het karpet van 170 x 240 cm kost € 2.238.

 

Oblique (foto 2) is ontworpen door Matthew Hilton. Hij speelt met vormen en volume en suggereert overlappende karpetten. Techniek en textuur worden gemengd in eenzelfde karpet. Sobere lijnen, zachte kleuren en een eenvoudige elegantie. Oblique is beschikbaar in vier kleuren en vier patronen. Het is handgeknoopte persian knot met sumak uit handgesponnen Afgaanse wol. Het karpet van 170 x 240 cm kost € 4.114.

 

Doblecara (foto 3) ontworpen door Ronan Bouroullec, wordt gekenmerkt door subtiele lineaire en onderbroken streken die eindigen in een vage punt, waardoor een gevoel van beweging ontstaat in het oog van de kijker. Doblecara is een omkeerbaar tapijt, waarvan beide zijden kunnen worden genoten, waarbij de B-zijde de meest subtiele en delicate is, terwijl de A-zijde het rechtlijnige ontwerp in zijn maximale expressie toont. Elk tapijt is handgemaakt van handgesponnen Afghaanse wol. Lijnen, strepen en geometrie komen tot leven in vier conceptuele tapijten in drie kleuren gecombineerd in positief en negatief: zwart-beige, beige-zwart, beige-rood, beige-beige. Het model is beschikbaar voor € 3.176,25

 

Nanimarquina heeft een hele reeks standaardmaten en modellen die geschikt zijn als wandkleed. Improvisacion van Gian Padilla vult deze collectie aan. Ieder model is handgemaakt door de kunstenaar als uniek stuk. Zij weeft op jazzmuziek en de muziek beïnvloedt haar creatie. Het wandkleed is 95 x 125 cm en kost € 907.



Links

www.z-u.be
www.nanimarquina.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, interieurbekleding, stof, meubelstof, interieurtextiel, vloer, tapijt, karpet, #zu, #nanimarquina,

Gerelateerd nieuws
Nieuwe editie Hospitality Design Days
Van 9 t/m 11 februari wordt de derde editie van de Hospitality Design Days (HDD) georganiseerd in Culemborg, met de deelname van 15 Nederlandse merken.
lees verder
Hoe kies je de beste laminaatvloer?
[Sponsored artikel] - Ben je toe aan een nieuwe vloer en overweeg je laminaat? Goede keuze! Laminaatvloeren zijn niet alleen stijlvol, maar ook praktisch en betaalbaar. Maar hoe kies je nu de beste laminaatvloer voor jouw huis?
lees verder
Effect van epoxy vloercoating
[Sponsored artikel] - Een epoxyvloer is enorm populair geworden. Dat is niet zonder reden. De vloer valt direct op: strak, glanzend en naadloos, en tegelijkertijd verrassend praktisch.
lees verder
Kozijnen bij Toelevering Online
[Sponsored artikel] - Toe aan nieuwe kozijnen? Om je huis een frisse look te geven of energiezuiniger te maken? Dat is tegenwoordig eenvoudig online te bestellen bij Toeleving Online. Hier lees je alles wat je moet weten!
lees verder
1001 Mogelijkheden voor ideale bank
[Sponsored artikel] - Bij het kiezen van een nieuwe bank zijn er veel opties. Van kleur en stof tot opstelling en formaat. Montel is een merk dat zich specialiseert in het op maat samenstellen van banken.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden