Nieuwe huisstijl Van der Lelie

Donderdag 30 juli 2020

Gordijnenatelier Van der Lelie uit Leiden heeft een nieuwe huisstijl die naar eigen zeggen past bij hun identiteit en ambities: kwalitatieve vooruitgang, procesmatig denken, variëteit in diensten en kleur.
Nieuwe huisstijl Van der Lelie
Nieuwe huisstijl Van der Lelie

Vanaf deze zomer rijden elf eigen trucks (foto) van Van der Lelie voorzien van de nieuwe huisstijl door Europa om producten van en naar hun ateliers, distributiecentra en projectlocaties te vervoeren. Daarvoor werkte het bedrijf jarenlang samen met een Roemeens transportbedrijf. Maar door het transport volledig in eigen beheer te nemen wil het gordijnenatelier de kwaliteit en betrouwbaarheid van de leveringen verhogen.

Verder stelt Van der Lelie niets aan het beleid te veranderen en blijft het bedrijf zich dus richten op het configureren, confectioneren en monteren van interieurproducten voor de zakelijke markt. Ondanks corona is het gordijnenatelier positief verrast door het aantal orders dat aan hen is gegund.



Links

www.vanderlelie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, gordijn, stof, raambekleding, raamdecoratie, rolgordijn, plissé, verkoop, confectie, textiel, bekleding, stofferen, stoffering, woningstofferen, woninginrichting, woninginrichter, groothandel, grossier, atelier, gordijnatelier, gordijnenatelier, #gordijnenatelier, #vanderlelie

Gerelateerd nieuws
 
Internationale expansie Buvanha
lees verder
Nieuwe accountmanager Heditex
Thomas Westdijk is voor Heditex - groothandel voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel - begonnen als accountmanager in Zuid-Holland.
lees verder
 
De beleving van licht
lees verder
Versterking Beaulieu in Amerika
Beaulieu neemt de activa van Congoleum Acquisition LLC over, waardoor het bedrijf zijn capaciteiten uitbreidt en zijn aanwezigheid op de Amerikaanse markt versterkt.
lees verder
Spoga+Gafa: Growing Forward
De tuin- en outdoorvakbeurs Spoga+Gafa presenteert in 2026 een vernieuwd concept. Met het thema ‘Growing forward’ wordt ingespeeld op veranderend consumentengedrag, actuele marktontwikkelingen en behoefte aan meer beleving en oriëntatie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden