Nieuwe flagshipstore Revised

Donderdag 16 februari 2023

Vanaf vandaag heeft designlabel Revised een nieuwe flagshipstore in Antwerpen. In een monumentaal pand uit 1753 presenteert het label zijn producten.
Nieuwe flagshipstore Revised

Nederlandse ondernemer en Moooi medeoprichter Casper Vissers richtte in 2018 samen met zijn vrouw Suzy het designlabel Revised op. Volgens Visser is het merk duidelijk beïnvloed door dingen uit het verleden. Hoofdontwerper Sjoerd Vroonland ontwierp de eerste 44-delige serie meubels en accessoires, geïnspireerd door de jaren ’20, ’30, ’50 en ’60. De producten worden gemaakt Europese fabrieken, gevestigd in Duitsland, Italië, Nederland en Litouwen. Vervolgens worden zij voornamelijk verkocht aan particulieren, stylisten en (interieur)architecten.

 

De nieuwe winkel is gevestigd aan de Paardenmarkt 68 Antwerpen. Hier is de collectie te zien, en is persoonlijk interieuradvies beschikbaar. Op hetzelfde adres zijn ook de tapijtmakers Wool & Wire te vinden. Dit Belgisch merk maakt tapijten van natuurlijke materialen zoals wol, sisal en zeegras. En er zijn exclusieve showrooms voor vier merken die nieuw zijn voor de Nederlandse en Belgische markt: Gemla uit Zweden, Rex Kralj uit Slovenië en Tato Italia en Editions Milano uit Italië.



Links

www.editionsmilano.com
www.gemlaab.se
www.revised.com
www.rex-kralj.com
www.tatoitalia.com
www.woolandwire.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, meubel, meubels, meubilair, shop, flagshipstore, retail, winkel, outlet, detaillist, detailhandel, advies, binnenhuisarchitect, winkel, #moooi, #revised, #woolenwire, #woolandwire, #woolwire, #gemla, #rexkralj, #tatoitalia, #editionsmilano

Gerelateerd nieuws
 
Belgisch designtalent op MBB 2026
lees verder
Onderscheidend als zelfstandige retailer
European Retail Award 2027: Op zoek naar Europa's meest onderscheidende zelfstandige retailondernemers.
lees verder
Website voor vloerenwinkel
Na de opening van de Hornbach vloerenwinkels wordt nu ook een speciale website gelanceerd, om aan de omnichannel aanpak van deze bouwmarktketen inhoud te geven.
lees verder
 
Coesel viert 40 jaar kastdesign
lees verder
Hergebruik ingezamelde vloeren
Vloerenfabrikant IVC, dochterbedrijf van Unilin (onderdeel Mohawk), zorgt er naar eigen zeggen voor dat iedere Moduleo-vloer bestaat uit minimaal 24% gerecycleerd materiaal en ook nog volledig recyclebaar is.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden