Nieuwe flagshipstore Revised

Donderdag 16 februari 2023

Vanaf vandaag heeft designlabel Revised een nieuwe flagshipstore in Antwerpen. In een monumentaal pand uit 1753 presenteert het label zijn producten.
Nieuwe flagshipstore Revised

Nederlandse ondernemer en Moooi medeoprichter Casper Vissers richtte in 2018 samen met zijn vrouw Suzy het designlabel Revised op. Volgens Visser is het merk duidelijk beïnvloed door dingen uit het verleden. Hoofdontwerper Sjoerd Vroonland ontwierp de eerste 44-delige serie meubels en accessoires, geïnspireerd door de jaren ’20, ’30, ’50 en ’60. De producten worden gemaakt Europese fabrieken, gevestigd in Duitsland, Italië, Nederland en Litouwen. Vervolgens worden zij voornamelijk verkocht aan particulieren, stylisten en (interieur)architecten.

 

De nieuwe winkel is gevestigd aan de Paardenmarkt 68 Antwerpen. Hier is de collectie te zien, en is persoonlijk interieuradvies beschikbaar. Op hetzelfde adres zijn ook de tapijtmakers Wool & Wire te vinden. Dit Belgisch merk maakt tapijten van natuurlijke materialen zoals wol, sisal en zeegras. En er zijn exclusieve showrooms voor vier merken die nieuw zijn voor de Nederlandse en Belgische markt: Gemla uit Zweden, Rex Kralj uit Slovenië en Tato Italia en Editions Milano uit Italië.



Links

www.editionsmilano.com
www.gemlaab.se
www.revised.com
www.rex-kralj.com
www.tatoitalia.com
www.woolandwire.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, meubel, meubels, meubilair, shop, flagshipstore, retail, winkel, outlet, detaillist, detailhandel, advies, binnenhuisarchitect, winkel, #moooi, #revised, #woolenwire, #woolandwire, #woolwire, #gemla, #rexkralj, #tatoitalia, #editionsmilano

Gerelateerd nieuws
Inflatie wordt lager
In januari 2026 waren consumentengoederen en -diensten in Nederland 2,4% duurder dan een jaar eerder, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).
lees verder
Nieuwe ontwerpen Pilat & Pilat
Pilat & Pilat presenteerde recent meerdere toevoegingen aan de collectie, onder meer een nieuwe eettafel, stoel en eetkamerbank, aangevuld met een fauteuilontwerp dat teruggrijpt op een eerder ontwerp uit de jaren negentig.
lees verder
 
Nieuwe verkoopdirecteur Infloor
lees verder
Nieuwe directeur Wittmann
Wittmann Möbelwerkstätten krijgt een nieuwe algemeen directeur: Alice Wittmann, de achter-achterkleindochter van de oprichter. Zij neemt de leiding over met verantwoordelijkheid voor marketing, productontwikkeling en verkoop.
lees verder
Steigerhouten meubels lenteklaar?
[Sponsored artikel] - De winter is helaas nog niet voorbij. We moeten nog leven met een grijze lucht, koude wind en warme kleding. Toch kan jezelf al op de lente voorbereiden.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden