Nieuwe fantasieën van Snurk

Donderdag 13 februari 2020

Snurk creëert fantasierijke prints voor beddengoed en loungewear. Het bedrijf komt met een nieuwe beddengoed collectie, die bestaat uit vijf nieuwe prints.
Nieuwe fantasieën van Snurk
Nieuwe fantasieën van Snurk Nieuwe fantasieën van Snurk Nieuwe fantasieën van Snurk Nieuwe fantasieën van Snurk

Al dekbedovertrekken van Snurk zijn gemaakt van 100% biologisch katoen, duurzaam geproduceerd in Portugal. De prints zijn verkrijgbaar in een- en twee-persoons maten. De naam zegt het al: Palm Beach (foto 1) wordt gesierd door tropische bomen en bladeren op beige biologisch katoen. Het bestaande Snurk dessin Breton Bonsoir (foto 2) is er nu ook in zachtroze. Verder is de bekende print hetzelfde.

 

De andere drie dessins zijn (vooral) voor kinderen. Zo is er Dragon (foto 3) een vriendelijke draak waarmee elk kind weg kan dromen. Clay Beach (4) maakt van het dekbedovertrek een strand speelmat, met dolfijnen, zonnen en een camping met kampuur op het kussenovertrek. Ninja (5) wordt gekenmerkt door een levensgrote ninja pop. In feite is hij echter 30cm groot en handgemaakt door de kunstenaar HunterPig uit Singapore.



Links

www.snurkamsterdam.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woonaccessoire, bedtextiel, overtrek, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kussen, textiel, woon, woontextiel, woningtextiel, #snurkbeddengoed, #snurkamsterdam

Gerelateerd nieuws
Sterke groei woninginrichting februari
De Nederlandse detailhandel heeft 1,3% meer omgezet in februari 2026. De groei van meubel- en woninginrichtingswinkels is echter een stuk hoger.
lees verder
Beddenhandel Dinxperlo failliet
The Bed Company uit Dinxperlo is failliet verklaard door de rechtbank. De groothandel in slaapproducten stond onder druk door stijgende kosten en stevige concurrentie. De curator onderzoekt de oorzaken en kijkt naar een mogelijke doorstart.
lees verder
Regendouche kiezen
[Sponsored artikel] - Een regendouche kiezen die past bij jouw badkamer en ritme? Een regendouche is meer dan een luxe douchekop en vaak het eerste waar je oog op valt in een moderne badkamer.
lees verder
 
Hometex niet in winter
lees verder
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden