Nieuwe exposanten Trendz NJ25

Dinsdag 13 mei 2025

Van 24 t/m 26 augustus 2025 opent Trendz Najaar haar deuren in Evenementenhal Gorinchem. De beurs verwelkomt meerdere nieuwe exposanten verwelkomt.
Nieuwe exposanten Trendz NJ25

Naast honderden gevestigde namen is het een mix van start-ups en vernieuwers die Trendz Najaar 2025 haar energie geeft. Interjournaal stelt er vier voor.

 

Kikkerland Europa – Kikkerland biedt een breed assortiment aan creatieve, praktische en vaak humoristische producten binnen de categorieën. Met een wereldwijd netwerk van onafhankelijke ontwerpers én een intern team van vijftien designers. De Inkerie uitwisbare markeerstiften (foto), ontworpen door Goodlines Studio, zijn doorgedrongen tot de finale van de Gift of the Year Award 2025 in de categorie Design & Craft.

 

Bitten – Het creatieve trio achter Bitten lanceerde al iconische producten als de Balloon Dog Light en de Huggable Series. Met een stijl die wereldwijd resoneert, beloven ze een opvallende stand met design dat je doet glimlachen én opvalt in de winkel.

 

Engel – Duurzaam, kleurrijk en feestelijk. De tassen, slingers en accessoires van Engel brengen sfeer in elke ruimte. Met gerecyclede materialen en een missie om van elke dag een feestje te maken, sluiten ze naadloos aan bij de groeiende vraag naar eco-vriendelijke producten.

 

Vinoos – Vinoos brengt wijn op een totaal andere manier: eetbaar, ruikbaar en draagbaar. Hun Real Wine Gums, handgemaakte soaps en sieraden van gerecyclede wijnflessen bieden een beleving voor alle zintuigen. Luxe, verrassend én duurzaam.

 

Trendz Najaar, georganiseerd door Easyfairs in de Evenementenhal in Gorinchem, is te bezoeken op:

  • Zondag 24 augustus: 09.00 – 17.00 uur
  • Maandag 25 augustus: 09.00 – 18.00 uur
  • Dinsdag 26 augustus: 09.00 – 17.00 uur


Links

www.trendzvakbeurzen.nl
www.easyfairs.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, winkelier, retail, decoratie, accessoire, bloemist, florist, plant, tuin, outdoor, home & living, homedecoratie, kerst, pasen, christmas, stationary, papierwaren, bloemist, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, gorinchem, #easyfairs, #trendz, #evenementenhal

Gerelateerd nieuws
Talents 25 jaar
Wat drijft jong design? Welke benaderingen zullen het design van de toekomst bepalen? En welke namen moeten we zeker onthouden? Dit is te zien in het Talents programma van de Ambiente.
lees verder
Sfeervol architecten event
Goede gesprekken zijn gevoerd rond de noviteiten die op Architect@Work in Amsterdam werden getoond.
lees verder
 
Destination Design 2026: Welcome Home
lees verder
Heimtextil als hulpmiddel
Voor interieurontwerpers biedt de Heimtextil in 2026 een indeling gebaseerd op het type product dat wordt aangeboden, om nog betere vergelijkingen te maken.
lees verder
 
Internationale expansie Buvanha
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden