Nieuwe eigenaar Casa

Maandag 22 april 2024

Casa heeft een nieuwe eigenaar: de Zweeds-Libanese ondernemer Ayad Al Saffar neemt een meerderheidsbelang in de Belgische interieurketen.
Nieuwe eigenaar Casa

Via zijn holdingmaatschappij AAS Retail neemt Al Saffar de meerderheid van de aandelen in meubelretailer Casa over van investeerdersgroep Globitas. 'Uitstekend nieuws,' stelt die laatstgenoemde. 'Beide bedrijven zijn actief in complementaire markten en kunnen profiteren van elkaars krachten. Het legt een geweldige basis voor verdere groei.'

 

Met de komst van de nieuwe eigenaar zet Casa meer in op de ontwikkeling van de e-commercestrategie. Vincent Nolf, ceo van Casa, vertelt dat deze deal op een belangrijk moment komt voor de keten: 'Met deze succesvolle transactie en de komst van een strategische partner zijn we op het gebied van omnichannel uitstekend in staat om in te spelen op deze ontwikkelingen,' zo meldt Retailtrends.

 

Als onderdeel van het nieuwe strategische plan verkocht Casa afgelopen week negen verlieslatende winkels. Xenos nam er daar acht van over. Casa is sinds 2017 actief in Nederland. Sinds vorig jaar is het bedrijf gaan inzetten op online inspiratie en advies.

 

AAS Retail AB is de holdingmaatschappij van Ayad Al Saffar en is onder andere meerderheidsaandeelhouder van retailgroep Ahlens. Ahlens is de grootste Zweedse warenhuisketen met ongeveer 50 filialen in het Noord-Europese land en bestaat al ruim 100 jaar.  Al Saffar is ook al eigenaar van Lucardi en Kijkshop.


 




Links

www.casashops.com

Tags

nieuws, interieur, overname, woonwarenhuis, eigenaar, afstoten, zweeds, investeringsmaatschappij, venturecapital, warenhuisgroep, keten, filialen, groei, rendement, nederland, belgie, holding, partner, ominichanne, transactie, inspiratie, advies, online #ahlens, #casa, #xenos, #lucardi, #kijkshop

Gerelateerd nieuws
Meubelbeurs 2025: klaar voor groei
De Meubelbeurs Brussel 2025 krijgt vorm en zet grote stappen vooruit. De hallen zijn voor meer dan 90% gevuld, met een aanbod dat sterker en veelzijdiger is dan ooit.
lees verder
Vloerkleden inspireren handdoeken
Suite702 introduceert de handdoekencollectie Blend met ontwerper Lex Pott, die geïnspireerd is op zijn eerdere karpettencollectie voor het bedrijf.
lees verder
 
Spoga+Gafa 2025 weg naar toekomst
lees verder
Waarom Trendz Najaar 2025 bezoeken?
[Sponsored artikel] - We geven je graag drie redenen waarom je het inkoop- en inspiratiemoment van Trendz 2025 eind augustus in Gorinchem niet wilt missen.
lees verder
Flexa4dreams failliet
Flexa4dreams, producent van kindermeubelen, heeft faillissement aangevraagd na jaren van verlies. Dat meldt de website Wood Supply.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden