Nieuwe Douwes Dekker en profielen

Maandag 23 mei 2016

De Plinten & Profielen Centrale (PPC) heeft nieuwe Douwes Dekker HDF-PVC vloeren én profielen voor PVC en trappen.
Nieuwe Douwes Dekker en profielen
Nieuwe Douwes Dekker en profielen Nieuwe Douwes Dekker en profielen Nieuwe Douwes Dekker en profielen Nieuwe Douwes Dekker en profielen Nieuwe Douwes Dekker en profielen

PPC biedt nu maar liefst 18 decors in 23 uitvoeringen van Douwes Dekker, waarvan 12 spiksplinternieuwe. Alle in grijs, wit en beige eiken in 21,6 centimeter brede planken, die momenteel populair zijn. Een groot deel wordt aangeboden op 220 cm lengte, wat eveneens trendy is.

Douwes Dekker is het eigen premiummerk voor laminaat- en PVC-vloeren van groothandel PPC. De collectie PVC-vloeren op een HDF-drager met kliksysteem telt twee series: Avontuurlijk met een slijtlaag van 0,30 mm en de nieuwe serie Ondernemend met een 0,55 mm dikke slijtlaag, die een levenslange garantie bij huishoudelijk gebruik hebben

Beide series Douwes Dekker HDF-PVC bestaan uit een speciaal tegen vocht geïmpregneerde HDF-drager met een backing van kurkgranulaat. Hierdoor is bij vlakke ondergronden geen aparte ondervloer nodig. Met Safe-Lock® PRO heeft Douwes Dekker HDF-PVC een verbeterde klikverbinding aan de kopse kanten. Deze houdt de naden altijd gesloten. Dankzij een extra, transparante, vinyllaag en een polyurethaan afwerklaag hebben de vloeren een hoge krasvastheid.

Daarnaast heeft PPC nieuwe profielencollecties voor traprenovatie. Deze zijn er in zilver, brons en rvs. Op een zelfklevend overgangsprofiel na, hebben alle 37 PVC-profielen een schroefverbinding.
Hagelnieuw zijn de vijf nieuwe aluminium schroefprofielen in diverse maten. Deze schroefprofielen zijn er in zilver, goud, brons, zand en rvs; de inlegstrips zijn er in zwart, antraciet, grijs en fluorescerend.
Voor allebei onze nieuwe collecties is er een monsterwaaier met daarin voorbeelden van alle profielen die – ook per stuk - uit voorraad leverbaar zijn.

 



Links

www.plintenenprofielencentrale.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloeren, parket, hout, pvc, lvt, vinyl, linoleum, lijm, plint, profiel, lijst, afwerklijst, strip, plakstrip, dilatatie, dilitatie, hoeklijn, rozet, bekleding, stofferen, stoffering, ondervloer, ondertapijt

Gerelateerd nieuws
Carlo van Groter in Wonen
Een interessant gesprek met Carlo Heinemans, manager woninginrichting van de complete interieurzaak ('woonzinnig compleet') Groter in Wonen in Gronsveld.
lees verder
Stijlvolle schoonlooptegels Bodiax
Nieuw bij Heditex: de Bodiax Bern schoonlooptegel in het formaat van 50x50 cm – flexibel, stijlvol en projectproof.
lees verder
Domotex Middle East afgelopen
De editie van de vloerenbeurs Domotex Middle East is onlangs succesvol afgesloten in Dubai, zo meldt de beursoriganisatie.
lees verder
Groei aanbod op FFD
Flanders Flooring Days (FFD) groeit stevig en meldt een nieuws recordaantal deelnemers die in juni rondom Kortrijk te zien zijn.
lees verder
Nieuwe agent CS
CS Rugs (Carpet Sign) uit Asten heeft een nieuwe agent aangesteld voor de projectenmarkt Nederland.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden