Nieuwe directeur PPC

Dinsdag 20 december 2022

Vanaf 1 januari heeft de Plinten & Profielen Centrale een nieuwe operationeel directeur die het bedrijf al van binnen en buiten kent.
Nieuwe directeur PPC

Danny Benschop (foto, midden, met het hoogst geheven glas champagne, tussen Lisa en Peter Klaassen) mag zich vanaf de start van 2023 operationeel directeur van PPC noemen.

Danny is 8,5 jaar geleden begonnen als stagiair tijdens zijn opleiding Business Management. Via verschillende afdelingen van binnendienst tot productmanagement, is hij doorgestroomd naar het begeleiden van inkoop bij de verschillende PPC-filialen.

Na het hele bedrijf gezien te hebben was het nu tijd voor zijn volgende stap: operationeel directeur. Daar is vandaag op geproost!



Links

www.plintenenprofielencentrale.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, residentieel, hospitality, plint, profiel, lijst, laminaat, houten vloeren, ondervloeren, vloerbedekking, vloer, pvc, lvt, vinyl, personalia, #plintenenprofielencentrale, #ppc

Gerelateerd nieuws
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder
Overname afgerond
Overname Leen Bakker en Kwantum is afgerond en deze worden definitief overgenomen van Gilde Equity.
lees verder
 
Jubileumjaar Heditex
lees verder
25 jaar Textiellab
Het Textiellab heeft zich in 25 jaar ontwikkeld van experiment naar internationaal toonaangevend ontwikkelcentrum voor textiel, design
en innovatie.
lees verder
Vernieuwd Carpetright van start
Carpetright keert in Nederland terug als digitale vloerspecialist: van winkelketen naar digitaal gedreven bedrijf met uitgebreide thuisservice als showroom.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden