Nieuwe directeur Kinnarps GmbH

Maandag 28 augustus 2023

Het Duitse dochterbedrijf van Europa's grootste fabrikant van kantoormeubilair krijgt vanaf 1 september een nieuwe Managing Director.
Nieuwe directeur Kinnarps GmbH

Dirk Offermanns wordt de nieuwe directeur van Kinnarps. Hij neemt deze functie over van Klaus Schalk, die het bedrijf op 31 augustus 2023 verlaat. Hij gaat naar eigen zeggen nieuwe uitdagingen aan. Robert Petersson, ceo van de Kinnarps Group, bedankt Klaus Schalk in een bericht voor het versterken van de positie van Kinnarps en het uitbreiden van de verkoop via gespecialiseerde retailers, en voor het zetten van de eerste stappen in de richting van verkoop in de onderwijs- en zorgsector.

 

De nieuwe directeur Offermanns heeft verschillende functies bekleed met een focus op verkoop, onder andere bij König + Neurath, Steelcase, Windmöller en Object Carpet. Het is de bedoeling dat hij de verkoop van Kinnarps verder zal versterken en de groei van het bedrijf op de Duitse markt zal te stimuleren.



Links

www.kinnarps.com

Tags

meubel, kantoormeubel, kantoormeubilair, projectmeubel, projectmeubilair Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, meubel, design, stoel, fauteuil, bank, kantoormeubel, kantoorinrichting, bedrijfskantoor, werkruimte, kantooromgeving, werkvloer, hotel, kantoor, kantoorfaciliteit, home office, homeoffice, werkplek, werkomgeving, hospitality, bureau, stoel, werk, personalia, #kinnarps

Gerelateerd nieuws
Dotdotdo kleurt de stilte
Een nieuw Nederlands interieurmerk lanceert een modulair akoestisch wandsysteem tijdens de Dutch Design Week in Eindhoven.
lees verder
 
Nieuwe ontwerpen Pode
lees verder
Kave Home stores
Interieurspecialist Eijerkamp heeft vestigingen in Zutphen en Veenendaal, en opent hier de eerste stores in Nederland van het Spaanse merk Kave Home.
lees verder
 
Te weinig aandacht voor retail
lees verder
Extra aandeelhouder Tica
Rogier Uivel treedt toe als nieuwe medeaandeelhouder van Tica, naast Martijn Cliteur en Robert Segers, die dat sinds 2009 zijn.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden