Nieuwe directeur Intr

Donderdag 01 september 2022

Begin 2023 zal Harry Elshof zich terugtrekken bij Intr en wordt hij opgevolgd door Jeroen de Zwart.
Nieuwe directeur Intr

Jeroen de Zwart (52; foto links) begint als directeur bij groothandel Intr per 1 september aanstaande. Harry Elshof (63; foto rechts) zal zich als directeur (en aandeelhouder) begin 2023 terugtrekken uit de organisatie. De belangrijkste speerpunten voor Jeroen de Zwart bij Intr worden verdere professionalisatie, digitale transformatie en productontwikkeling.

 

Jeroen de Zwart: 'Ik verheug me enorm op om de verdere professionalisering samen met alle 80 andere collega’s verder vorm te geven. Alhoewel de groothandelsbranche en woninginrichting nieuw voor mij zijn, zie ik veel raakvlakken met wat ik in het verleden bij o.a. Fleurop heb gedaan. En wat misschien nog wel belangrijker is: Ik sta graag tussen de mensen, want uiteindelijk zijn het de mensen die het verschil maken. En volgens mij zit dat bij Intr wel goed.'

 

Na de overname door Uzin Utz Nederland in 2018 en vervolgens de integratie van Bosgoed en Forinn in Intr sinds 2019 staat er volgens het bedrijf 'één veelbelovende organisatie met een prachtig assortiment, een mooi klantenbestand, fantastische medewerkers en ambitieuze toekomstplannen'. Hiermee is de missie van Harry Elshof volbracht.

Harry Elshof: 'Dit is een ideaal vertrekpunt voor mijn opvolger. De organisatie is klaar voor de volgende stap en daarom heb ik de keuze gemaakt om mij terug te trekken.'

 

Harry Elshof en Jeroen de Zwart zullen vanaf 1 september ‘zij aan zij’ werken en ook beide aanwezig zijn op de beurs Incoda in Gorinchem. Begin 2023 wordt er van Harry Elshof afscheid genomen door de organisatie.



Links

www.intr.nl
www.uzin-utz.com

Tags

nieuws, interieur, groothandel, opvolging, directeur, aandeelhouder, directie, vloeren, raamdecoratie, beurs, gorinchem, ambitie, medewerkers, bosgoed, professionalisering, missie, personalia, opvolger, opvolging, opgevolgd, #elshof, #zwart, #intr, #uzinutz

Gerelateerd nieuws
Leenbakker winkels deels naar Jysk
Jysk neemt negen locaties over van Leen Bakker België, dat recent de verkoop van alle 44 winkels heeft aangekondigd.
lees verder
Preview Meubelbeurs Brussel 2025
Van zondag 2 tot en met woensdag 5 november toont Meubelbeurs Brussel weer de veelzijdigheid van de Europese interieurwereld. Van Pools eikenhout tot Spaanse matrassen en Belgische meubelklassiekers.
lees verder
 
NIeuw designconcept tapijttegels
lees verder
Digitaal Product Paspoort voor textiel
De Nederlandse textiel- en modesector is op weg naar het Digital Product Passport: kansen én uitdagingen in beeld.
lees verder
Idd Cologne: interieur leeft in de stad
De eerste editie van Interior Design Days cologne (Idd Cologne) nam de Duitse stad vier dagen over. Geen traditionele beursvloer dit keer, maar een levendig stadsfestival waarin 106 merken zich verspreidden over 16 bijzondere locaties.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden