Nieuwe directeur Adova

Dinsdag 23 april 2024

De Franse beddenfabrikant Adova, bekend van Treca en Simmons of mogelijk van Hotelys en Aube Sofa, heeft een nieuwe algemeen directeur.
Nieuwe directeur Adova

Antione Colin (foto) is de nieuwe man die naast president Charles-Henri Deon de beddenfabrikant Adova Group gaat leiden en de strategie gaat bepalen. Dat meldt de EBIA (European Bedding Industries Association), waar Adova lid van is.

Net als Deon, die bijna 7 jaar geleden bij Adova begon als commercieel directeur, heeft Colin geen verleden in het bedden- of interieurvak. Hij was hiervoor bijna 11 jaar actief bij private equity bedrijf Perceva, dat onder meer de Adova Group (sinds 2016) in de portefeuille heeft.

Adova Group, opgericht in 2016, heeft meer dan 780 mensen in dienst in vijf productievestigingen. De groep is naar eigen zeggen aanwezig in tien landen en had in 2022 een omzetprognose van € 160 miljoen. Het bedrijf is exposant van De Woonindustrie in Nieuwegein en was afgelopen januari ook te vinden met Tréca op de Imm in Keulen. In Nederland is DBC sinds 2022 distributeur voor de merken van de groep.



Links

www.adova-group.com
www.europeanbedding.eu
www.perceva.fr

Tags

Nieuws, interieur, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, inrichting, bed, matras, ledikant, personalia, #bedding, #mattresses, #adovagroup, #europeanbedding, #perceva, #dewoonindustrie, #immcologne, #ebia

Gerelateerd nieuws
 
Opmaat naar Meubelbeurs Brussel 2025
lees verder
Beurstrio vrijwel volgeboekt
Het beurstrio Ambiente, Christmasworld en Creativeworld breidt zijn positie als wereldwijd centrum voor moderne lifestyle, seizoensdecoratie en creatieve doe-het-zelfproducten verder en is inmiddels vrijwel geheel volgeboekt
lees verder
HFG ontkent geruchten
De Home Fashion Group (HFG) ontkent geruchten dat er een plan is om zo'n 35 winkels van Leen Bakker te sluiten.
lees verder
Overname showroommodellen.nl
Marktplaats Whoppah neemt weer sectorgenoot over, namelijk showroommodellen.nl.
lees verder
Stijlvol klimaatcomfort in interieur
[Sponsored artikel] - Licht, kleuren en meubels krijgen de meeste aandacht bij het inrichten. Logisch, want ze bepalen de sfeer. Maar ook comfort speelt een grote rol in hoe een ruimte écht aanvoelt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden