Nieuwe deelnemers Incoda 2023

Dinsdag 21 maart 2023

Organisator Easyfairs van de interieurtextielvakbeurs Incoda in Gorinchem kondigt nieuwe merken aan voor de komende editie in september 2023.
Nieuwe deelnemers Incoda 2023
Nieuwe deelnemers Incoda 2023 Nieuwe deelnemers Incoda 2023 Nieuwe deelnemers Incoda 2023

Op de Interieurcollectiedagen (Incoda) in september zullen een aantal nieuwe merken zich presenteren. Zo is bekend geworden dat onder andere Sanderson Design Group, Mublo (buurman van Mobus), Morris & Co. (via Mobus), Harlequin, Annabel Textiles, Clarke & Clarke (Aritex), Zofanny (Alinee) en Calcutta Interiors zich zullen presenteren. Dit betekent een behoorlijke uitbreiding van het aanbod merken op de beurs.

 

Tevens is bekend geworden dat Tacito (foto 4) visueel en akoestisch comfort terugkomt op de beurs in september 2023 met hun tweede deelname. Dit bedrijf is specialist in design akoestische oplossingen, waaronder een lattenwand die geheel uit vilt bestaat en dus geen houten elementen heeft.

 

Het product heeft de prachtige look van een woodwall, maar bevat ook een optimale geluidsabsorptie door de dubbele laag akoestisch vilt. De houtnerf wordt nagebootst door deze erop te printen. Op de komende beurs zullen ze weer nieuwe toepassingen presenteren en ook de nieuwe sales agent voor Nederland zal aanwezig zijn.

 

De beurs Incoda is gepland van 24 t/m 26 september in Gorinchem. Registreren voor gratis toegangskaarten kan hier.



Links

www.alinee.be
www.annabeltextiles.com
www.calcutta.be
www.harlequin.uk.com
www.interieurcollectiedagen.nl
www.mobus.be
www.mublo.com
www.mublofabrics.com
www.sanderson-uk.com
www.tacito.nl

Tags

nieuws, interieur, deelnemers, exposanten, beurs, collectie, collectioneren, merken, designmerken, gordijnen, behang, verf, meubelen, meubelstoffen, presentatie, nieuw, geluidswand, geluidsabsorptie, vilt, printen, stand, inspiratie, #incoda, #interieurcollectiedagen, #tacito, #mublo, #evenementenhal, #gorinchem

Gerelateerd nieuws
Nieuwe R+T beurs
R+T Alliance, met als basis de beurs in Stuttgart, breidt wereldwijd uit met nieuwe vakbeurs in Zuidoost-Azië.
lees verder
Dynamiek in Eindhoven
Afgelopen week is het event Design Destination 2026 gehouden. Deze beurs in Eindhoven beoogt ontmoeting en vernieuwing te stimuleren en te presenteren.
lees verder
Groeikansen voor woonbranche
ING verwacht een positieve omzetontwikkeling in de Nederlandse woonbranche voor 2026, onder andere door de groei van de huizenverkoop dit jaar.
lees verder
 
Heimtextil zoekend
lees verder
Draagvlak FFD is groot
Uit het aantal aanmeldingen van exposanten blijkt volgens de organisatie een groot draagvlak voor het vloerevent Flanders Flooring Days 2026 rond Kortrijk.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden