Nieuwe COO Koelnmesse

Dinsdag 26 november 2019

De opvolger van de eind 2018 vertrokken Katharina Hamma bij de Koelnmesse is bekend en komt van de Deutsche Messe. Hij start per 2020.
Nieuwe COO Koelnmesse

Oliver Frese (52 jaar, foto), tot aan eind 2018 bestuurslid van Deutsche Messe in Hannover, is de nieuwe Chief Operating Officer en begint aan zijn nieuwe baan op 1 januari 2020. In de driekoppige directie zal hij als COO verantwoordelijk zijn voor de operationele ontwikkeling van de evenementenportfolio van Koelnmesse.

Gerald Böse is als CEO en president verantwoordelijk is voor de bedrijfsstrategie, de bedrijfsontwikkeling en het internationale bedrijfsleven, en CFO Herbert Marner draagt verantwoordelijkheid voor technische en financiële zaken.

Gerald Böse: 'Met Oliver Frese komt een dynamische en erkende beursprofessional naar Keulen, die alle facetten van de snel transformerende beursindustrie in zijn succesvolle carrière tot nu toe heeft ervaren. Ik kijk ernaar uit om met hem in het managementteam samen te werken om ons succesverhaal voort te zetten.'

Frese was veertien jaar in dienst bij Deutsche Messe. Voorafgaand aan zijn bestuursfunctie was hij tot 2013 verantwoordelijk voor de Hannover Messe. In de Raad van Bestuur was hij verantwoordelijk voor Technologie, Gastronomie en Services, evenals de competentie ICT & Digital Business Events en alle openbare beurzen op de site van Hannover.




Links

www.imm-cologne.com
www.imm-cologne.de
www.pure.imm-cologne.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, e-commerce, online, internetshop, congres, meubelcongres, netwerk, bijeenkomst, symposium, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, imm, meubilair, woonkamer, slapen, slaapkamer, badkamer, meubilair, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, verlichting, accessoire, badkamer, projectinrichting, stof, behang, wandbekleding, karpet, RS Vision Expo, Interzum, Orgatec, Spoga, IMM, plaatmateriaal, beslag, koeln, keulen, koelnmesse, messe, Köln, KölnMesse, Living Interiors, project, kantoor, huisshow, evenement, stoel, fauteuil, tafel, bank, indoor, outdoor, binnen, buiten, tuin, tuinmeubel, garden, serre, lounge, design, ontwerp, talent, #imm, #imm20, #imm2020, #immcologne,#koelnmesse

Gerelateerd nieuws
Onderzoek toekomst Home Fashion Group
Verschillende media melden dat er een onderzoek is gestart naar de toekomst van Leen Bakker en Kwantum.
lees verder
Sterke toevoegingen Dromenland
Dromenland blijft groeien. Het slapencollectief op de tweede etage van De Woonindustrie breidt zich opnieuw uit met enkele sterke namen. De meest opvallende: DBC (M line), dat na twee jaar terugkeert naar De Woonindustrie.
lees verder
 
Nieuw merkverhaal Kobe
lees verder
Stoel en tafel van massief hout
After door Michael Anastassiades is een nieuwe serie die het verleden, heden en de toekomst van Fritz Hansen verbindt.
lees verder
Coretec wijzigt distributiestrategie
Coretec, specialist in premium watervaste hout- en tegelvloeren, heeft haar distributiestrategie in Nederland aangepast om haar positie op de Nederlandse markt te versterken. De distributie via Intr is stopgezet.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden