Nieuwe COO Koelnmesse

Dinsdag 26 november 2019

De opvolger van de eind 2018 vertrokken Katharina Hamma bij de Koelnmesse is bekend en komt van de Deutsche Messe. Hij start per 2020.
Nieuwe COO Koelnmesse

Oliver Frese (52 jaar, foto), tot aan eind 2018 bestuurslid van Deutsche Messe in Hannover, is de nieuwe Chief Operating Officer en begint aan zijn nieuwe baan op 1 januari 2020. In de driekoppige directie zal hij als COO verantwoordelijk zijn voor de operationele ontwikkeling van de evenementenportfolio van Koelnmesse.

Gerald Böse is als CEO en president verantwoordelijk is voor de bedrijfsstrategie, de bedrijfsontwikkeling en het internationale bedrijfsleven, en CFO Herbert Marner draagt verantwoordelijkheid voor technische en financiële zaken.

Gerald Böse: 'Met Oliver Frese komt een dynamische en erkende beursprofessional naar Keulen, die alle facetten van de snel transformerende beursindustrie in zijn succesvolle carrière tot nu toe heeft ervaren. Ik kijk ernaar uit om met hem in het managementteam samen te werken om ons succesverhaal voort te zetten.'

Frese was veertien jaar in dienst bij Deutsche Messe. Voorafgaand aan zijn bestuursfunctie was hij tot 2013 verantwoordelijk voor de Hannover Messe. In de Raad van Bestuur was hij verantwoordelijk voor Technologie, Gastronomie en Services, evenals de competentie ICT & Digital Business Events en alle openbare beurzen op de site van Hannover.




Links

www.imm-cologne.com
www.imm-cologne.de
www.pure.imm-cologne.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, e-commerce, online, internetshop, congres, meubelcongres, netwerk, bijeenkomst, symposium, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, imm, meubilair, woonkamer, slapen, slaapkamer, badkamer, meubilair, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, verlichting, accessoire, badkamer, projectinrichting, stof, behang, wandbekleding, karpet, RS Vision Expo, Interzum, Orgatec, Spoga, IMM, plaatmateriaal, beslag, koeln, keulen, koelnmesse, messe, Köln, KölnMesse, Living Interiors, project, kantoor, huisshow, evenement, stoel, fauteuil, tafel, bank, indoor, outdoor, binnen, buiten, tuin, tuinmeubel, garden, serre, lounge, design, ontwerp, talent, #imm, #imm20, #imm2020, #immcologne,#koelnmesse

Gerelateerd nieuws
Ambiente Living: woonwereld bijeen
[Sponsored artikel] - Van 6-10 februari 2026 is Ambiente in Frankfurt het kloppend hart van de internationale interieurwereld waar alles draait om vormgeving, sfeer en beleving, met Living voor de nieuwste woonideeën en designontwikkelingen.
lees verder
Object in Bibliotheek Rotterdam
Designbeurs Object keert begin februari 2026 terug naar het centrum van Rotterdam met een editie in de voormalige Centrale Bibliotheek aan de Hoogstraat.
lees verder
 
Afscheid tijdens ledenvergadering
lees verder
Nieuwe productietechniek traptreden
Unilin lanceert een nieuwe technologie waarbij er vloeraccessoires, zoals traptreden, uit planken van klikvloeren kunnen worden geproduceerd.
lees verder
Springers Wonen failliet
De high-end interieurwinkel Springers Wonen is eergisteren helaas failliet verklaard. De zaak was gevestigd in het Maliekwartier op de Eerste Korte Baanstraat 7 in Utrecht Oost.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden