Nieuwe collecties Andreatti

Maandag 18 mei 2026

In Milaan presenteerde Chiara Andreatti nieuwe ontwerpen voor onder meer Cassina, Ethimo, l'Opificio, Paola C. en Potocco. De presentaties varieerden van meubel- en outdoorontwerpen tot textiel- en glascollecties.
Nieuwe collecties Andreatti
Nieuwe collecties Andreatti Nieuwe collecties Andreatti Nieuwe collecties Andreatti Nieuwe collecties Andreatti

Voor Cassina ontwierp Andreatti de fauteuil Plintea (foto 1), gekenmerkt door een asymmetrische cilindervormige basis en een omhullende zitting. Bij Ethimo introduceerde zij de outdoorstoel Nida (foto 2), waarin gevlochten touw en een aluminium frame samenkomen in een lichte, stapelbare constructie.

 

Voor l’Opificio ontwikkelde de ontwerper drie textielcollecties: Incisa, Signum en Fiora (foto 3). De dessins verwijzen onder meer naar natuurlijke structuren, grafische patronen en bloemmotieven. De stoffen zijn uitgevoerd in lampasweefsels en gericht op zowel residentiële als projectinterieurs.

 

Ook voor Paola C. ontwierp Andreatti nieuwe glaswerkcollecties (foto 4). De series Sinus en Caulis onderzoeken de wisselwerking tussen glas, kleur en licht, met subtiele reliëfs en gekleurde details als terugkerende elementen.

 

Bij Potocco verzorgde Andreatti niet alleen het standconcept, maar ontwierp zij ook de Orlea salontafels (foto 5), de Kira eettafelcollectie en de Tressa outdoor loungestoel. Materialen als marmer, essenhout, messing en iroko spelen daarin een belangrijke rol.



Links

www.ethimo.com
www.cassina.com
www.ethimo.com
www.lopificio.it
www.paolac.com
www.potocco.it

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, tuinbeurs, beurs, show, evenement, tuin, buiten, terras, balkon, decoratie, meubel, meubilair, hangmat, ligstoel, tuinstoel, buitenwonen, tuinmeubel, tuinmeubilair, tuinaccessoire, outdoor, buitenmeubel, buitenmeubilair,textielcollecties, glas, servies, #ChiaraAndreatti, #Cassina, #Ethimo, #Potocco, #PaolaC, #l’Opificio

Gerelateerd nieuws
Verdere daling consumentenvertrouwen
Het consumentenvertrouwen in Nederland blijft dalen. Ook het moment voor doen van grote aankopen wordt steeds ongunstiger voor de consument.
lees verder
 
Nieuwe accountmanager Intr Utrecht
lees verder
Groei Intergamma
Intergamma, het bedrijf achter de Gamma– en Karwei-bouwmarkten, heeft de omzet en marge in 2025 zien stijgen, zo blijkt uit het jaarverslag.
lees verder
Fonq en Naduvi verkocht
De curatoren van woonwebwinkel Fonq hebben de handelsnamen Fonq en Naduvi verkocht. Dat melden verschillende media op basis van informatie uit het faillissementsdossier.
lees verder
 
Vernieuwde Meubelbeurs wereld
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden