Nieuwe collectie van Kobe

Donderdag 15 september 2022

Kobe introduceert een collectie met 'open weave' transparanten, vervaardigd in verschillende bindingstechnieken voor optimale daglichttransfusie en privacy in huis.
Nieuwe collectie van Kobe
Nieuwe collectie van Kobe Nieuwe collectie van Kobe Nieuwe collectie van Kobe Nieuwe collectie van Kobe

Speciale transparanten met creatieve bindingen zijn op het moment erg trendy die optimale daglichttransfusie en privacy mogelijk maken. De open-weave stoffen zijn speciale transparanten, vervaardigd in verschillende bindingstechnieken. Kobe introduceert zes vitrages in deze collectie, elk met hun eigen unieke uitstraling en optimale daglicht transparantie. Bij het ontwikkelen van deze transparanten lag de focus op het behalen van stijlvolle resultaten met behoud van stabiliteit en soepel te draperen.

 

Esmaria (foto 1) is geweven in Leno binding met een mix van fijne, gekleurde garens. De melange van verschillende gekleurde garens geven deze transparant zijn unieke, natuurlijke elegante uitstraling.

 

Indio (foto 2) krijgt zijn unieke uitstraling door het fantasie bouclé garen dat is gebruikt in de constructie. De stof is geweven in Leno-binding en heeft een nonchalante uitstraling. De mix van garens en kleuren draagt bij aan de totale look.

 

Isla (foto 3) is een dobby weefsel met een mix van matte en glanzende metallic look garens. 54% Van de garens die in deze stof gebruikt worden is gerecycled en is Global Recycle standard gecertificeerd. De stof heeft een zachte metallic look en drapeert uitstekend.

 

Deze (en de Siona op foto 4 en Galena op foto 5) open-weave stoffen zijn speciale transparanten, vervaardigd in verschillende bindingstechnieken. Dit om een trendy transparanten te creëren die optimale daglichttransfusie en privacy mogelijk maken. Elke stof heeft zijn eigen look en stijl. Deze stoffen zijn getest op stabiliteit en maatvastheid tijdens het confectioneren en draperen.



Links

www.kobe.eu

Tags

nieuws, interieur, stoffen, gordijnen, meubelstoffen, transparanten, daglicht, transfusie, privacy, verduistering, stijl, trendy, stabliteit, maatvastheid, confectioneren, draperen, nieuw, collectie, interiorfabrics, #openweave, #kobe, #kobefab

Gerelateerd nieuws
Verkoop Belgische winkels Leenbakker
Woonwarenhuis Leenbakker (Home Fashion Group) leidt verlies in België en zet nu alle winkels te koop.
lees verder
 
Illusie van beweging
lees verder
Brinker organiseert Trendevent
Zes interieurmerken slaan dit najaar de handen ineen met Together On Trend in Bemmel. Het gezamenlijke event moet retailers en interieurprofessionals in oktober een compact en inspirerend overzicht geven van actuele collecties, trends en combinaties.
lees verder
 
Behang met zelfexpressie
lees verder
De Woonindustrie staat als een huis
Tijdens de Najaarsvakdagen op 7,8,9 en 15 & 16 september 2025 presenteert De Woonindustrie vlakbij Utrecht een krachtig aanbod van gevestigde merken én nieuwe spelers.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden