Nieuwe ceo Unilin Flooring

Maandag 17 november 2025

Unilin Flooring stelt Veronique Hoflack aan als nieuwe ceo. Zij komt over van Unilin panels.
Nieuwe ceo Unilin Flooring

Unilin Flooring kondigt de benoeming aan van Véronique Hoflack als nieuwe ceo. Zij volgt Ruben Desmet op, die het bedrijf de voorbije jaren leidde en in augustus vertrokken is. Met Hoflacks brede ervaring binnen de Unilin-groep en haar uitgesproken focus op duurzaamheid en technologische vooruitgang moet zij Unilin Flooring richting de toekomst leiden.

 

Hoflack trad in 2014 toe tot Unilin Panels en bouwde sindsdien een indrukwekkend trackrecord op in zowel operationeel als strategisch leiderschap. Ze speelde een sleutelrol in de ontwikkeling van Unilins baanbrekende technologie voor het recycleren van MDF en HDF, een doorbraak die de circulaire ambities van de volledige sector versterkt. Onder haar leiding investeerde Unilin onder meer in een nieuwe industriële recyclingfabriek in Frankrijk, die vanaf 2025 jaarlijks tienduizenden tonnen houtafval zal verwerken.

 

Met haar benoeming kiest Unilin Flooring bewust voor een toekomstgerichte koers waarin innovatie, circulariteit en duurzame groei centraal staan. Veronique Hoflack staat bekend als een visionair leider die technische expertise koppelt aan strategisch inzicht, en die een belangrijke rol speelt in de transitie naar circulaire hout- en vloeroplossingen.

 

'De uitdagingen én kansen in onze sector zijn groot,' zegt Véronique Hoflack. 'Ik kijk ernaar uit om samen met onze teams verder te bouwen aan duurzame producten, slimme technologieën en een circulaire toekomst voor Unilin Flooring.'



Links

www.unilin.com

Tags

nieuws, interieur, ceo, aanstelling, laminaatvloeren, pvcvloeren, merken, internationaal, groei, duurzaamheid, recycling, visie, technologie, panels, circulair, bedrijf, fase, kansen, trackrecord, houtafval, verwerking, afval, strategie, transitie, houtoplossingen, vloeroplossingen, #unilin, #unilinflooring, #quickstep, #moduleo, #pergo

Gerelateerd nieuws
Economisch beeld minder negatief
Het conjunctuurbeeld volgens de Conjunctuurklok van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) was in juni minder negatief dan in mei. In de Conjunctuurklok van juni presteerden 9 van de 13 indicatoren slechter dan hun langjarige trend.
lees verder
 
Meer merken op 1e Trendz/Showup
lees verder
Incotap Dealerdagen 2026
De Incotap dealerdagen zijn succesvol verlopen, waarbij veel relaties zijn langsgekomen in het distributiecentrum van groorhandelaar Cotap in Zwolle.
lees verder
 
Nieuwe directeur Hubo
lees verder
Spoga+gafa blijft in juni
De outdoor beurs Spoga+gafa blijft ook de komende jaren in juni plaatsvinden. Na de editie van 2026 heeft Koelnmesse dit besloten, omdat dit tijdstip toch beter aansluit op de markt en wensen van de internationale tuinbranche.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden