Nieuwe ceo Pols Potten

Donderdag 17 april 2025

Bij Pols Potten - importeur van terracotta potten die zich ontwikkelde tot leverancier van woonaccessoires, meubelen, verlichting en servies - wordt Juliette van der Eerden als nieuwe ceo benoemd.
Nieuwe ceo Pols Potten

Pols Potten heeft aangekondigd dat ceo Victor van Nieuwenhuizen (foto rechts) na 4 jaar het bedrijf gaat verlaten. Hij zal worden opgevolgd door Juliette van der Eerden (foto links), die al de rol van cfo/coo bekleedde in het bedrijf.

 

Polspotten, opgericht in 1986, staat bekend om de vele designobjecten die worden aangeboden, variërend van meubels tot woonaccessoires. Het merk wordt onder andere bij bekende warenhuizen verkocht. In 2019 heeft Karmijn Kapitaal een meerderheidsbelang in het bedrijf genomen, met als doel de internationalisering verder te ondersteunen.

 

Inmiddels levert het bedrijf aan consumenten in Frankrijk, Duitsland en de Benelux, en hebben ze zakelijke klanten in meer dan 65 landen. 

 

Met de benoeming van Juliette van der Eerden kiest het bedrijf voor continuïteit en verdere groei, aangezien zij al een brede ervaring heeft binnen het bedrijf en diverse projecten heeft geleid, waaronder de optimalisatie van de logistieke processen.



Links

www.polspotten.com

Tags

nieuws, interieur, design, designers, woonaccessoires, potten, vazen, meubels, internationaal, collectie, aanbod, logistiek ecommerce, ceo, directie, opvolging, designobjecten, warenhuizen, kapitaal, partner, financieel, groei, continuiteit, ervaring, optimalisatie, personalia, #polspoten, #karmijnkapitaal

Gerelateerd nieuws
Hoe kies je de beste laminaatvloer?
[Sponsored artikel] - Ben je toe aan een nieuwe vloer en overweeg je laminaat? Goede keuze! Laminaatvloeren zijn niet alleen stijlvol, maar ook praktisch en betaalbaar. Maar hoe kies je nu de beste laminaatvloer voor jouw huis?
lees verder
 
Velderhof past verkooppraktijk aan
lees verder
Effect van epoxy vloercoating
[Sponsored artikel] - Een epoxyvloer is enorm populair geworden. Dat is niet zonder reden. De vloer valt direct op: strak, glanzend en naadloos, en tegelijkertijd verrassend praktisch.
lees verder
 
Nieuwjaarsborrel In
lees verder
Consumentenvertrouwen blijft gelijk
Het vertrouwen van consumenten is in december even negatief als een maand eerder, meldt het CBS. Het consumentenvertrouwen blijft in december staan op -21. Het oordeel over het economisch klimaat verslechtert iets, terwijl de koopbereidheid een fractie verbetert.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden