Nieuwe ceo Interface

Vrijdag 24 februari 2017

Na de recente aanstelling van een nieuwe EMEA-president, heeft Interface nu ook een nieuwe ceo aangesteld op het hoofdkantoor.
Nieuwe ceo Interface

Meldden we kortgeleden nog dat Nigel Stansfield de nieuwe EMEA-president van tapijttegelfabrikant was geworden als opvolger van Rob Boogaard, nu neemt vanaf 3 maart ook een nieuwe ceo plaats op het USA-hoofdkantoor in Atalanta, zo meldt Talkfloor.

Jay D. Could was reeds sinds januari 2015 in dienst als coo bij Interface en zal dus nu als ceo de opvolger worden van Daniel T. Hendrix. Laatstgenoemde heeft het bedrijf 16 jaar lang geleid en zal aanblijven als voorzitter van de raad van bestuur.

 



Links

www.interface.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, vloer, vloeren, vloerbedekking, linoleum, vinyl, pvc, lvt, tapijt, tapijttegel, naaldvilt, project, kantoor, ziekenhuis, hospitality, residentieel, natuur, natuurlijk, plank, personalia, opvolging, opvolger, #interface, #heuga, #Flor

Gerelateerd nieuws
Verkoop logistiek centrum
Tapijtproducent Victoria heeft de financiële positie versterkt met het verkopen en terughuren van het Belgische distributiecentrum.
lees verder
Sterke groei woninginrichting februari
De Nederlandse detailhandel heeft 1,3% meer omgezet in februari 2026. De groei van meubel- en woninginrichtingswinkels is echter een stuk hoger.
lees verder
Krachtenbundeling beurzen
De woningstofferingsvakbeurs Incoda en de Hout Interieur Beurs bundelen hun krachten tijdens nieuw gezamenlijk vakevent in Gorinchem in september 2026.
lees verder
Regendouche kiezen
[Sponsored artikel] - Een regendouche kiezen die past bij jouw badkamer en ritme? Een regendouche is meer dan een luxe douchekop en vaak het eerste waar je oog op valt in een moderne badkamer.
lees verder
Innovatie centraal op beurzen
Techtextil en Texprocess 2026: innovatie, AI en onderzoek versnellen textiel- en interieurtoepassingen
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden