Nieuwe ceo Beliving

Dinsdag 05 september 2023

Beliving, het bedrijf achter Juntoo en Exterioo, heeft een nieuwe ceo aangesteld die komt van de winkelketen Casa.
Nieuwe ceo Beliving

Giane Van Landuyt is de nieuwe ceo van meubelbedrijf Beliving. Tot afgelopen voorjaar stond ze aan het roer van woonwinkelketen Casa.

 

Beliving is het moederbedrijf van meubelketens Juntoo en Exterioo. Juntoo heeft een kleine 20 vestigingen in België. Exterioo is ook fysiek in Nederland actief met zeven showrooms. Oprichter Jan Olievier kocht het bedrijf dit voorjaar terug van investeringsgroep Vendis Capital.

 

Van Landuyt was zeven jaar ceo van Casa. Het verlaten van de interieurformule noemt ze 'een van de moeilijkste beslissingen die ze ooit heeft genomen'. Sinds dit voorjaar is Vincent Nolf topman van de formule. Casa heeft in Nederland zo’n 35 winkels.



Links

www.beliving.be
www.casa.be
www.juntoo.be
www.exterioo.be

Tags

nieuws, interieur, ceo, directie, winkelketen, leidinggeven, interieurformule, meubelketen, nederland, Belgie, meubelbedrijf, woonwinkelketen, #casa, #beliving, #juntoo, #exterioo

Gerelateerd nieuws
 
Wim Looijschelder overleden
lees verder
Woonbeurs naar 2026
Na het verdwijnen van de VT Wonen & Design beurs zou de afgelopen week een nieuwe beurs Woondesignhub gehouden zijn. Maar deze kwam te vroeg.
lees verder
 
Museale designcollectie
lees verder
Sterk jaar Sostrene Grene
De Deense winkelketen Søstrene Grene boekte een recordomzet en blijft doorgaan met het openen van nieuwe winkels in Europa.
lees verder
 
Inschrijving Designplus Award
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden