Nieuwe budgettapijten Interfloor

Maandag 21 juli 2014

Interfloor lanceerde de afgelopen periode twee nieuwe bouclé budgettapijtkwaliteiten. 'Monza Project' en 'Stracato Project' zijn de twee nieuwste loten aan Interfloors Project Collectie.
Nieuwe budgettapijten Interfloor

Monza Project is is een solution dyed polyamide kwaliteit gemaakt van Interfloor SDN-garens (Solution Dyed Nylon), die zelfs bleekmiddelbestendig zijn, 'waardoor een ernstige vlek desnoods met bleekmiddel of een ander agressief reinigingsmiddel kan worden schoongemaakt'.


Stracato Project is een degelijke, sfeervolle en prijsbewuste kwaliteit, gemaakt van 100% polyamide, dat geschikt is voor intensieve toepassingsgebieden, zoals kantoren, showrooms en trappen.



Links

www.interfloor.nl

Tags

Tapijt, project, projecttapijt, kantoor, trap, showroom, Interfloor, budget, Solution dyed, bouclé, lussenpool.

Gerelateerd nieuws
 
Nieuwe verkoopdirecteur Infloor
lees verder
 
Premium presentatie Coretec werkt
lees verder
 
Uitbreiding salesteam
lees verder
Kindveilige trappen
[Sponsored artikel] - Als kleine kinderen net beginnen met lopen, zijn er veel dingen die je in huis moet aanpassen. Zo moet je boven- en onderaan de trap een hekje zetten, de hoeken van tafels afdekken en stopcontacten afschermen.
lees verder
Ceo Unilin stapt op
Ceo Wim Messiaen stapt plots op bij Quick-Step-moeder Unilin, waar hij twee jaar geleden was begonnen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden