Nieuwe bestuursvoorzitter Elvang

Vrijdag 07 februari 2020

Elvang Denmark levert sinds 2003 duurzaam textiel gemaakt van alpacawol dat in Peru is vervaardigd. Het bedrijf heeft nu de voormalige ceo en mede-eigenaar van Kähler, Jesper Holst Schmidt, als voorzitter van de raad van bestuur aangesteld.
Nieuwe bestuursvoorzitter Elvang

Kähler is een ruim 180 jaar jonge Deense leverancier van aardewerk servies en accessoires. Eigenaar Jesper Holst Schmidt (foto) ziet een enorm potentieel voor Elvang als merk, zowel in Scandinavië als op internationaal niveau, als een ethisch verantwoorde en duurzame onderneming. Elvang is een van de slechts twee Deense bedrijven die op het hoogste niveau gecertificeerd zijn door de World Fair Trade Organisation (WFTO).

Tina en Lasse Elvang, de twee mensen achter Elvang Denmark, zijn ongelooflijk blij met de komst Jesper Holst Schmidt. Met de ervaring die hij heeft opgedaan bij onder andere Kähler en glasfirma Holmegaard en zijn focus op innovatie en branding, verwachten ze dat hij kan helpen het bedrijf naar een hoger niveau te brengen. Elvang staat momenteel als exposant op de Ambiente in Frankfurt en wordt via Kolk en Kolk Agenturen in de Benelux vertegenwoordigd.



Links

www.ambiente.messefrankfurt.com
www.elvang.net
www.holmegaard.com
www.kahlerdesign.com
www.kolkenkolk.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, interieurbeurs, woonaccessoire, behang, wandbekleding, bedtextiel, overtrek, deken, plaid, alpaca, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kado, servies, glas, glaswerk, keramiek, verlichting, lamp, licht, verlichting, sierkussen, kussen, textiel, woon, woontextiel, woningtextiel, personalia, #ambiente, #elvang, #kolkenkolk, #holmegaard, #kahlerdesign, #kaehlerdesign

Gerelateerd nieuws
Belgisch design naar VS
Belgisch design breidt uit naar Californië: Fedustria en TBS Gallery sluiten partnerschap voor de promotie van uitmuntend design.
lees verder
Compacte winkel Jysk
Jysk heeft een nieuwe winkel geopend in Muiden. Het is de eerste winkel in Nederland die is ingericht volgens het compacte winkelconcept van de Scandinavische retailer.
lees verder
 
Beste woonwinkel
lees verder
CAO akkoord MITT
Vakbond FNV heeft met MITT een akkoord bereikt over een CAO voor mode-, interieur-, tapijt- en textielindustrie: ‘Iedereen gaat erop vooruit’
lees verder
 
Eenvoudige herinneringen
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden