Nieuwe backing Interface

Donderdag 09 september 2021

Alle tapijttegelproducten van vloerenfabrikant Interface die in Europa zijn geproduceerd worden standaard voorzien van de Cquest Bio tapijtrug.
Nieuwe backing Interface
Nieuwe backing Interface

Vanaf heden zijn alle tapijttegelproducten van vloerenfabrikant Interface die in Europa zijn geproduceerd standaard voorzien van de Cquest™ Bio tapijtrug. Om dit te bereiken is de Europese fabriekslocatie in Scherpenzeel omgebouwd. Cquest Bio is de nieuwe biocomposiet tapijtrug van Interface en is gemaakt met gerecycled en biobased (hernieuwbare) materialen, die netto CO2-negatief zijn. Door volledig over te stappen op biocomposiet backings stopt het vloerenbedrijf met de Graphlex® backing en wordt het meer CO2-intensieve bitumen door biocomposiet vervangen. Volgens het bedrijf een belangrijke stap in de Climate Take Back-missie van het bedrijf om tegen 2040 een CO2-negatieve onderneming te zijn.

 

Interface kondigde de beschikbaarheid van haar CQuest Bio backing voor het eerst aan in 2020. Vervolgens lanceerde zij haar eerste CO2-negatieve tapijttegels (cradle-to-gate) in maart 2021. Interface claimt dat sinds 2018 alle vloerproducten van Interface (tapijttegels, LVT en Nora® rubber) CO2-neutraal zijn over de gehele levenscyclus via het Carbon Neutral Floors™ programma.



Links

www.interface.com

Tags

nieuws, interieur, backing, bio, biocomposiet, tapijttegel, rubbervloer, klimaatneutraal, co2, innovatie, levenscyclus, fabriek, Scherpenzeel, #interface, #nora

Gerelateerd nieuws
De Woonindustrie staat als een huis
Tijdens de Najaarsvakdagen op 7,8,9 en 15 & 16 september 2025 presenteert De Woonindustrie vlakbij Utrecht een krachtig aanbod van gevestigde merken én nieuwe spelers.
lees verder
Innovatieve visgraatvloer
Vloerenproducent Bjelin introduceert de innovatieve visgraatvloer Woodura. Distributeurs zijn Kerkhofs Parket en Gebrs. Willard
lees verder
 
Vertrek Niek Rongen
lees verder
Groter aandeel Belysse bij Ide
Via een transparantieverklaring maakt Belysse bekend dat Joris Ide een belang van meer dan 5% in het bedrijf heeft opgebouwd.
lees verder
Riviera Maison vloeren
De vloeren van Riviera Maison, een collectie van Holland Top Floor, blijven ook bestaan na de doorstart van het merk.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden