Nieuwe baas Evenementenhal

Vrijdag 14 juli 2017

Jeroen van Hooff wordt de nieuwe managing Director Artexis Easyfairs Nederland, de internationale organisator van beurzen en evenementen waar ook Evenementenhal deel van uit maakt.
Nieuwe baas Evenementenhal

Jeroen van Hooff (46, foto) begint op 1 oktober 2017 bij Easyfairs en zal in de verdere integratie van beide organisaties een belangrijke rol gaan spelen. Hij is nu nog werkzaam als bestuurslid van ManpowerGroup Nederland.

Eric Everhard, oprichter en CEO van Artexis Easyfairs dat vorig jaar de Evenementenhal overnam, stelt dat de evenementensector om mensen draait. Omdat Van Hooff veel ervaring op het gebied van recruitment en talentmanagement heeft kan hij een waardevolle bijdrage aan het verder uitbouwen de positie van de beursorganisator op de Nederlandse markt.

Hij wordt daarbij direct ondersteund door business unit directors Cornelien Baijens, die al meer dan 13 jaar werkzaam voor Easyfairs Nederland en nu verantwoordelijk wordt voor de commerciële taken voor de locatie in Gorinchem, en Martine Bramer-Bekmann, reeds 14 jaar werkzaam voor Evenementenhal en Hardenberg en Venray onder haar hoede heeft.

De twee belangrijkste beurzen die de Evenementenhal voor de interieurbranche organiseert zijn Trendz en ICD (Interieur Collectie Dagen, voorheen VPWI).

 



Links

www.andtrendz.nl
www.artexiseasyfairs.com
www.evenementenhal.nl/interieurcollectiedagen

Tags

Nieuwe, baas, Evenementenhal

Gerelateerd nieuws
 
Heditex contactpersoon Noord-Holland
lees verder
Lagere groei aantal woningen
Dit is het derde jaar op rij met minder woningen erbij, ook het aantal gebouwde nieuwbouwwoningen in Nederland blijft achter bij de verwachtingen.
lees verder
 
Trendz afgesloten
lees verder
Overname door Beaulieu
De vloerbedekkingsfabrikant Beaulieu International Group breidt de activiteiten uit met een strategische acquisitie in Oostenrijk voor de garen-divisie.
lees verder
Branchevisie 2026
Kan ik het zelf of doen we het samen? Branchespecialist Wonen Bert-Jan van der Stelt van Inretail presenteert de Branchevisie Wonen 2026. Over kansen, samenwerken dus en goed nieuws!
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden