Nieuwe baas Evenementenhal

Vrijdag 14 juli 2017

Jeroen van Hooff wordt de nieuwe managing Director Artexis Easyfairs Nederland, de internationale organisator van beurzen en evenementen waar ook Evenementenhal deel van uit maakt.
Nieuwe baas Evenementenhal

Jeroen van Hooff (46, foto) begint op 1 oktober 2017 bij Easyfairs en zal in de verdere integratie van beide organisaties een belangrijke rol gaan spelen. Hij is nu nog werkzaam als bestuurslid van ManpowerGroup Nederland.

Eric Everhard, oprichter en CEO van Artexis Easyfairs dat vorig jaar de Evenementenhal overnam, stelt dat de evenementensector om mensen draait. Omdat Van Hooff veel ervaring op het gebied van recruitment en talentmanagement heeft kan hij een waardevolle bijdrage aan het verder uitbouwen de positie van de beursorganisator op de Nederlandse markt.

Hij wordt daarbij direct ondersteund door business unit directors Cornelien Baijens, die al meer dan 13 jaar werkzaam voor Easyfairs Nederland en nu verantwoordelijk wordt voor de commerciële taken voor de locatie in Gorinchem, en Martine Bramer-Bekmann, reeds 14 jaar werkzaam voor Evenementenhal en Hardenberg en Venray onder haar hoede heeft.

De twee belangrijkste beurzen die de Evenementenhal voor de interieurbranche organiseert zijn Trendz en ICD (Interieur Collectie Dagen, voorheen VPWI).

 



Links

www.andtrendz.nl
www.artexiseasyfairs.com
www.evenementenhal.nl/interieurcollectiedagen

Tags

Nieuwe, baas, Evenementenhal

Gerelateerd nieuws
Leenbakker winkels deels naar Jysk
Jysk neemt negen locaties over van Leen Bakker België, dat recent de verkoop van alle 44 winkels heeft aangekondigd.
lees verder
Preview Meubelbeurs Brussel 2025
Van zondag 2 tot en met woensdag 5 november toont Meubelbeurs Brussel weer de veelzijdigheid van de Europese interieurwereld. Van Pools eikenhout tot Spaanse matrassen en Belgische meubelklassiekers.
lees verder
 
NIeuw designconcept tapijttegels
lees verder
Idd Cologne: interieur leeft in de stad
De eerste editie van Interior Design Days cologne (Idd Cologne) nam de Duitse stad vier dagen over. Geen traditionele beursvloer dit keer, maar een levendig stadsfestival waarin 106 merken zich verspreidden over 16 bijzondere locaties.
lees verder
Verhuizing filiaal Joka
Groothandel Joka is eind 2024 gestart met een filiaal in Limburg, dat nu is verhuisd naar een nieuwe locatie in Nederweert.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden