Afscheid-BBQ Woonindustrie

Dinsdag 04 juli 2017

Gisteren (3 juli) was de traditionele barbecue vóór het zomerreces van De Woonindustrie ook het afscheid van Anne-Marie Burger en de kennismaking met de nieuwe eigenaar.
Afscheid-BBQ Woonindustrie
Afscheid-BBQ Woonindustrie Afscheid-BBQ Woonindustrie Afscheid-BBQ Woonindustrie Afscheid-BBQ Woonindustrie Afscheid-BBQ Woonindustrie

Terwijl het Woonindustrie team (foto 2) vlees bereidde, werd onder de belangstelling van vele exposanten (foto 6) uiteraard tijd ingeruimd om Anne-Marie Burger (foto 1) te bedanken. Namens de exposanten gebeurde dat door 'Ome Jan' Westland van Ojee Design (foto 3).

Ook zelf memoreerde Anne-Marie (foto 4) dat ze in de acht jaar dat ze er heeft gewerkt, het showroomcentrum in Nieuwegein vooral door hele moeilijke tijden heen heeft weten te loodsen, maar daar vooral toch veel plezier aan heeft beleefd, zeker ook aan de samenwerking met commercieel manager Jan Hogenkamp.

Ook Edwin Loeff (foto 5), een van nieuwe eigenaren van De Woonindustrie, bedankte Anne-Marie Burger voor haar inspanningen en het leggen van de basis om het centrum verder uit te kunnen uitbouwen tot een een ontmoetingsplaats voor persoonlijke contacten.

Na het zomerreces zal De Woonindustrie vanaf maandag 4 september weer geheel geopend zijn en zal de Vakbeurs van 10-13 september worden gehouden. In de tussentijd is het gebouw op de maandagen (of op afspraak) wel open maar is niet iedere exposant aanwezig.

 



Links

www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, meubel, slaap, slapen, nacht, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank, #Droomindustrie, #Woonindustrie, #DeWoonindustrie, #bbq

Gerelateerd nieuws
Leenbakker winkels deels naar Jysk
Jysk neemt negen locaties over van Leen Bakker België, dat recent de verkoop van alle 44 winkels heeft aangekondigd.
lees verder
Preview Meubelbeurs Brussel 2025
Van zondag 2 tot en met woensdag 5 november toont Meubelbeurs Brussel weer de veelzijdigheid van de Europese interieurwereld. Van Pools eikenhout tot Spaanse matrassen en Belgische meubelklassiekers.
lees verder
 
NIeuw designconcept tapijttegels
lees verder
Digitaal Product Paspoort voor textiel
De Nederlandse textiel- en modesector is op weg naar het Digital Product Passport: kansen én uitdagingen in beeld.
lees verder
Idd Cologne: interieur leeft in de stad
De eerste editie van Interior Design Days cologne (Idd Cologne) nam de Duitse stad vier dagen over. Geen traditionele beursvloer dit keer, maar een levendig stadsfestival waarin 106 merken zich verspreidden over 16 bijzondere locaties.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden