Nieuwe artikelen Homebound

Vrijdag 11 augustus 2023

Woonaccessoireslabel Homebound heeft een snel wisselend assortiment. De afgelopen weken is het aanbod aangevuld met verschillende nieuwe producten.
Nieuwe artikelen Homebound
Nieuwe artikelen Homebound Nieuwe artikelen Homebound Nieuwe artikelen Homebound

XL vazen, dienbladen, lampenvoeten en meer, dat zijn de nieuwe items in de Homebound (by Ky) collectie. De vazen en schalen zijn van aluminium en de nieuwe lampenvoeten en schaaltjes zijn van hout. Daarnaast is de serie metalen gekleurde vazen uitgebreid met nieuwe modellen, zoals de variant in de vorm van een gezicht (foto 1). Op de hoogte blijven van alle nieuwe producten? Meldt je dan aan voor de nieuwsbrief op de website van Homebound.



Links

www.home-bound.nl

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning interieur, inrichting, interieurartikel, kleinmeubel, kleinmeubilair, woonaccessoire, decoratie, decoratie-artikel, gift, accessoire, geschenk, cadeau, kado, beurs, huisshow, evenement, show, droogbloem, vaas, tafel, klok, bloem, woondecoratie, cash & carry, #cashcarry, #homebound

Gerelateerd nieuws
Kave Home stores
Interieurspecialist Eijerkamp heeft vestigingen in Zutphen en Veenendaal, en opent hier de eerste stores in Nederland van het Spaanse merk Kave Home.
lees verder
Extra aandeelhouder Tica
Rogier Uivel treedt toe als nieuwe medeaandeelhouder van Tica, naast Martijn Cliteur en Robert Segers, die dat sinds 2009 zijn.
lees verder
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder
NIeuwe strategie Jysk
Woonspecialist en winkelketen Jysk komt met nieuwe strategie: meer winkels én digitale investeringen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden