Nieuwe agent voor Deknudt

Vrijdag 23 april 2021

Deknudt stelt zijn nieuwe agente voor. Ann Debosschere is vanaf nu de contactpersoon voor Nederland. Ook introduceert de fabrikant van designspiegels dit voorjaar natuurlijk verschillende nieuwe producten.
Nieuwe agent voor Deknudt
Nieuwe agent voor Deknudt

Ann Debosschere is een bekende naam in de interieurbranche. Zij vertegenwoordigt met haar onderneming Designjuice al lange tijd de tapijten van Limited Edition (LE). De showroom in het ETC Design Center is te bezoeken op afspraak, daarnaast werkt zij voor Deknudt Mirrors intensief samen met sales collega Chantal De Snoeck.

 

Dit voorjaar introduceert Deknudt spiegel OBU, geïnspireerd door de filosofie en esthetiek van Japanse tuinen. De positie van elke steen en boom is perfect doordacht, en toch lijken ze willekeurig geplaatst. De vorm van het spiegelende deel verwijst naar een rots en het heldere glas verwijst naar water. Beide elementen zijn onmisbaar in een Japanse tuin.

 

Het organische silhouet is sterk en uitgesproken terwijl het glas bijna onzichtbaar maar absoluut essentieel is en geaccentueerd wordt door twee gouden lijnen boven en onder. Het is volgens Deknudt een delicaat en elegant evenwicht tussen functie en schoonheid. Een discrete antislip strip houdt de spiegel perfect leunend tegen een muur, maar hij kan ook ophangen worden.



Links

www.deknudtmirrors.com
www.designjuice.nl
www.le.be
www.etcdesigncenter.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, residentieel, spiegel, accessoire, decoratie, personalia, #designjuice, #deknudtmirrors, #limitededition, #obu

Gerelateerd nieuws
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder
Eerste invulling Trendz/Showup
De gezamenlijke beurs Trendz/Showup krijgt concreter vorm. Voor de eerste editie, van 30 augustus - 1 september in de Evenementenhal Gorinchem, zijn nu de eerste deelnemende merken en programmaonderdelen bekendgemaakt.
lees verder
Bekende textielmerken overgenomen
De Vespo Groep neemt een aantal bekende textielmerken - waaronder Cinderella, Damai, DDDDD, en Seahorse - over van Dutch Home Company om deze verder uit te gaan bouwen.
lees verder
Overname afgerond
Overname Leen Bakker en Kwantum is afgerond en deze worden definitief overgenomen van Gilde Equity.
lees verder
Westwing groeit aanzienlijk in 2025
Westwing overtreft zijn eigen doelstellingen op het gebied van EBITDA, cashflow en marge. Voor 2026 streeft de aanbieder van woon- en interieurartikelen naar verdere groei door uitbreiding, schaalvergroting en een sterkere marktpositie in Europa.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden