Nieuwe agent voor Calia Italia

Woensdag 16 juni 2021

Sinds 1 juni 2021 is Ron Vermeij (Nimrod International Agencies) de agent voor Calia Italia in Nederland. Hij neemt het over van René van Spaendonck die met een korte onderbreking, bijna 20 jaar het gezicht van Calia Italia in Nederland is geweest.
Nieuwe agent voor Calia Italia
Nieuwe agent voor Calia Italia Nieuwe agent voor Calia Italia

Calia Italia, opgericht in 1965 door Liborio Vincenzo Calia in Matera, heeft onder de leiding van zijn twee zoons, een enorme groei doorgemaakt. Met Saverio Calia als designer en creatief brein, en met Giuseppe Calia als algemeen directeur. Meer dan 1.500 medewerkers zijn verantwoordelijk voor de dagelijkse productie van ruim 1.000 zitplaatsen. Jaarlijks worden er maar liefst 50 nieuwe modellen uitgebracht. Calia Italia is volgens nieuwe agent Ron Vermeij (foto 3) van Nimrod International Agencies wereldwijd gekend om hun vakmanschap en hun oog voor details.

 

Vermeij geeft aan dat Calia Italia een perfecte aanvulling vormt op de bestaande portfolio in zijn agentuur. Tot slot zal Calia Italia van zondag 7 tot woensdag 10 november 2021 weer op de Meubelbeurs Brussel exposeren.



Links

www.caliaitalia.com
www.meubelbeurs.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, Meubelbeurs Brussel, beurs, event, evenement, tentoonstelling, meubel, meubelen, bank, zitmeubel, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, agent, #caliaitalia, #meubelbeursbrussel, #mbb, #ronvermeij, #NimrodInternationalAgencies

Gerelateerd nieuws
Fonq en Naduvi verkocht
De curatoren van woonwebwinkel Fonq hebben de handelsnamen Fonq en Naduvi verkocht. Dat melden verschillende media op basis van informatie uit het faillissementsdossier.
lees verder
 
Vernieuwde Meubelbeurs wereld
lees verder
Ikea schrapt banen
Inter Ikea, de rechtenhouder en franchisegever van de bekende Zweedse woonwinkelketen, gaat in de kosten snijden om prijzen te verlagen, nu het consumentenvertrouwen verder afneemt.
lees verder
 
Orbitry voor Paola Lenti
lees verder
Overnamebod voor Kortrijk Xpo
Kortrijk Xpo/Xpo Group, het bedrijf achter de beurslocatie in Kortijk en organisators van diverse beurzen, komt na openbaar bod van Easyfairs zo goed als zeker in nieuwe handen terecht
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden