Nieuwe accountmanager Bijlard

Maandag 26 juni 2017

Op 1 mei jl. is Ilse Emeis bij Bijlard International in dienst gekomen als accountmanager voor Zeeland, Brabant en Zuid-Holland.
Nieuwe accountmanager Bijlard

Ilse Emeis (36), woonachtig op de Zuid-Hollandse eilanden, zal nieuwe en bestaande klanten in Zeeland, Brabant en Zuid-Holland gaan bezoeken. Ze is het gewend om in een mannenwereld te werken. De producten (lijmen, kitten en andere producten voor de parketteur) en de branche zijn nieuw voor haar, los van wat ze tijdens de inwerkperiode heeft opgestoken. Ilse hoopt dan ook veel van klanten te kunnen leren.

U kunt Ilse bereiken op telefoonnummer 06-13082232 of ilse@bijlard.com.



Links

www.bijlard.com
www.dynea.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, vloer, leggen, installeren, parket, parketteur, lijm, kit, interieurbouw, meubelindustrie, meubelfabrikant, interieurbouw, #bijlard, #dynea

Gerelateerd nieuws
Carlo van Groter in Wonen
Een interessant gesprek met Carlo Heinemans, manager woninginrichting van de complete interieurzaak ('woonzinnig compleet') Groter in Wonen in Gronsveld.
lees verder
Stijlvolle schoonlooptegels Bodiax
Nieuw bij Heditex: de Bodiax Bern schoonlooptegel in het formaat van 50x50 cm – flexibel, stijlvol en projectproof.
lees verder
Domotex Middle East afgelopen
De editie van de vloerenbeurs Domotex Middle East is onlangs succesvol afgesloten in Dubai, zo meldt de beursoriganisatie.
lees verder
Groei aanbod op FFD
Flanders Flooring Days (FFD) groeit stevig en meldt een nieuws recordaantal deelnemers die in juni rondom Kortrijk te zien zijn.
lees verder
Nieuwe agent CS
CS Rugs (Carpet Sign) uit Asten heeft een nieuwe agent aangesteld voor de projectenmarkt Nederland.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden