Nieuw verkoopteam Thonet

Donderdag 11 maart 2021

Vanochten meldden over een nieuwe manager van Thonet. Dat zorgde voor verwarring, Mathias Lenaif zal als exportmanager een ondersteunde rol hebben in de Benelux. Maar Coen blijft gewoon en sinds vorig jaar is Valérie nieuw.
Nieuw verkoopteam Thonet
Nieuw verkoopteam Thonet

Vanochtend publiceerden we over de aanstelling van Mathias Lenaif bij Thonet sinds begin deze maand. Dat leverde de huidige country manager voor Nederland en Vlaanderen Coen Verhoef (foto 1, niet op de recente Thonet's barkrukken S32 maar op de S404H) het nodige werk op om klanten te woord te staan.

Maar die kunnen gerust zijn: Coen, die reeds sinds 2008 voor Thonet werkt, blijft gewoon. Het Benelux team is sinds begin maart versterkt door exportmanager Mathias Lenaif, die ook de DACH-landen, Frankrijk en Benelux onder zijn hoede heeft en met Coen én Valérie Lécuyer (foto 2) zal samenwerken. Valérie, reeds sinds 2012 werkzaam bij Thonet als country manager voor Frankrijk, is namelijk vorig jaar aan het verkoopteam voor de Benelux voor Wallonië toegevoegd.



Links

www.thonet.de

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, event, tentoonstelling, meubel, stoel, fauteuil, tafel, salontafel, design, designmeubel, ontwerper, fabrikant, meubelfabrikant, meubelproducent, meubelmaker, #thonet

Gerelateerd nieuws
A@W: Regenerative Architecture
Architect@Work keert op 9 en 10 september terug naar Ahoy. De vakbeurs staat dit jaar in het teken van 'Regenerative Architecture' en presenteert opnieuw een selectie van productinnovaties, lezingen en materiaaloplossingen.
lees verder
 
In prijs voor studenten
lees verder
Ontwerpwedstrijd Incoda
Na de succesvolle editie van vorig jaar organiseert de interieurvakevent Incoda ook dit jaar weer een ontwerpwedstrijd voor gevestigde namen en studenten.
lees verder
Innovatieprijs terug op Orgatec
De Innovation Award Architecture+ Office keert terug tijdens Orgatec 2026. De prijs zet opnieuw innovaties voor werk- en projectinrichting centraal. Inschrijvingen zijn geopend.
lees verder
Van ontmoeting naar verdieping
Destination Design 2027 introduceert True Stories: een ode aan de verhalen achter design en een nieuwe ruimtelijke ervaring van Judith Muijs.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden