Nieuw programma over designers

Donderdag 14 april 2022

Een kijkje nemen in de dagelijkse realiteit van verschillende interior & exterior designers? Dit kan door middel van het nieuwe tv-programma Design Secrets.
Nieuw programma over designers

Design Secrets is een reality-tv/ documentaire waarin designers Linda Lagrand, Eric Kant en Jeroen van Zwetselaar gevolgd worden. Zij vertellen over hun passie, inspireren met de laatste woontrends en nemen de kijker mee naar projecten in binnen- en buitenland, evenementen en netwerkborrels.

 

De eerste uitzending was op 27 maart, het programma wordt uitgezonden op SBS6, op zondag om 16.30. De eerdere uitzendingen zijn terug te zien via Kijk.



Links

www.designsecrets.nl
www.lagrandinteriors.nl
www.erickant.com
www.jeroenvanzwetselaar.com

Tags

nieuws, interieur, inrichting, woninginrichting, interieuradvies, trends, #designsecrets, #lindalagrand, #erickant, #jeroenvanzwetselaar

Gerelateerd nieuws
Wood Loop stopt
De organisatie achter Wood Loop stelt dat Nederland nog niet klaar is voor een ketenaanpak, zoals die is ontwikkeld.
lees verder
 
Sail - akoestiek en indeling
lees verder
Toch weer nieuwe baan
Bram Kropmans is een jaar met pensioen geweest, maar heeft besloten om weer aan de slag te gaan bij Cartel Bedding.
lees verder
Heropening Goossens Nuenen
Goossens Wonen & Slapen heropent eind mei zijn compleet vernieuwde woon- en slaapwinkel in Nuenen.

lees verder
Drukke eerste dag Design District
Eerste indrukken van Design District 2026: inspiratie, tactiliteit en de toekomst van interieurdesign.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden