Nieuw programma over designers

Donderdag 14 april 2022

Een kijkje nemen in de dagelijkse realiteit van verschillende interior & exterior designers? Dit kan door middel van het nieuwe tv-programma Design Secrets.
Nieuw programma over designers

Design Secrets is een reality-tv/ documentaire waarin designers Linda Lagrand, Eric Kant en Jeroen van Zwetselaar gevolgd worden. Zij vertellen over hun passie, inspireren met de laatste woontrends en nemen de kijker mee naar projecten in binnen- en buitenland, evenementen en netwerkborrels.

 

De eerste uitzending was op 27 maart, het programma wordt uitgezonden op SBS6, op zondag om 16.30. De eerdere uitzendingen zijn terug te zien via Kijk.



Links

www.designsecrets.nl
www.lagrandinteriors.nl
www.erickant.com
www.jeroenvanzwetselaar.com

Tags

nieuws, interieur, inrichting, woninginrichting, interieuradvies, trends, #designsecrets, #lindalagrand, #erickant, #jeroenvanzwetselaar

Gerelateerd nieuws
 
Kantoorgebouw van het jaar
lees verder
Heimtextil als hulpmiddel
Voor interieurontwerpers biedt de Heimtextil in 2026 een indeling gebaseerd op het type product dat wordt aangeboden, om nog betere vergelijkingen te maken.
lees verder
 
In memoriam Trea Steyvers
lees verder
Nederlandse inflatie daalt langzaam
De inflatie in Nederland is in oktober uitgekomen op 3,1%, een verdere daling ten opzichte van september. Toch blijft de inflatie in Nederland relatief hoog.
lees verder
Sterke 2025-editie Meubelbeurs
Meubelbeurs Brussel - van 2-5 november gehouden in Brussels Expo - was volgens velen een zeer geslaagde editie. De sfeer was opvallend positief, met veel waardering voor de kwaliteit van het aanbod en de professionele uitstraling van de stands.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden