Nieuw op IMM: Pure Architects

Woensdag 22 maart 2017

De IMM Cologne, die van 15 tot 21 januari 2018 wordt gehouden, ontwikkelt LivingInteriors verder met de toevoeging Pure Architects.
Nieuw op IMM: Pure Architects

De Pure-segmenten spelen al een belangrijke rol op de IMM. Nu wordt er een nieuw formaat aan toegevoegd: met Pure Architects wordt het aanvullen van het kernassortiment meubelen met sanitair, vloer-, wand-, plafond- en verlichtingsproducten verder uitgebouwd, zo stelt Arne Petersen (foto), vice president exhibition management van Koelnmesse.

De nadruk in dit segment zal liggen op het gebied van de badkamer en Smart Home. Het biedt exposanten om het jaar de mogelijkheid om nieuwe producten en innovaties te presenteren in samenhang met andere producten. En om de interactie van intelligente technologische oplossingen te zien.

Hiermee wordt nog duidelijker dat de IMM meer is dan alleen een meubelbeurs. En natuurlijk om architecten nog meer te interesseren om de beurs te bezoeken. De IMM wordt in 2018 weer in combinatie met LivingInteriors gehouden, afgelopen januari was dat met LivingKitchen.

 



Links

www.imm-cologne.com
www.imm-cologne.de
pure.imm-cologne.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de
www.livinginteriors-cologne.com

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, e-commerce, online, internetshop, congres, meubelcongres, netwerk, bijeenkomst, symposium, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, imm, meubilair, woonkamer, slapen, slaapkamer, badkamer, meubilair, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, verlichting, accessoire, badkamer, projectinrichting, RS Vision Expo, Interzum, plaatmateriaal, beslag, koeln, keulen, koelnmesse, messe, Köln, KölnMesse, Living Interiors, project, kantoor, huisshow, evenement, meubel, stoel, fauteuil, tafel, bank, indoor, outdoor, binnen, buiten, tuin, tuinmeubel, garden, serre, lounge, design, ontwerp, talent

Gerelateerd nieuws
Beddenhandel Dinxperlo failliet
The Bed Company uit Dinxperlo is failliet verklaard door de rechtbank. De groothandel in slaapproducten stond onder druk door stijgende kosten en stevige concurrentie. De curator onderzoekt de oorzaken en kijkt naar een mogelijke doorstart.
lees verder
 
Frank & Flux met Linteloo
lees verder
Regendouche kiezen
[Sponsored artikel] - Een regendouche kiezen die past bij jouw badkamer en ritme? Een regendouche is meer dan een luxe douchekop en vaak het eerste waar je oog op valt in een moderne badkamer.
lees verder
Innovatie centraal op beurzen
Techtextil en Texprocess 2026: innovatie, AI en onderzoek versnellen textiel- en interieurtoepassingen
lees verder
Maxima bezoekt meubelmaker Vepa
Koningin Máxima bracht op 1 april een werkbezoek aan Vepa in Hoogeveen. Het bezoek vond plaats binnen het programma van Circulair Groningen Drenthe, waarin bedrijven werken aan een circulaire economie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden