Nieuw meubelmerk Paul Rogers

Vrijdag 12 april 2024

Trots presenteert Left Label Collections een nieuw merk dat het bedrijf vanaf dit voorjaar vertegenwoordigt, Paul Rogers.
Nieuw meubelmerk Paul Rogers
Nieuw meubelmerk Paul Rogers Nieuw meubelmerk Paul Rogers

Het merk Paul Rogers, vernoemd naar de oprichter van het bedrijf, is ontwikkeld door Thibault en Louis Rogiers, de derde generatie van familiebedrijf PR Living. Een jaar introduceerde het bedrijf al tafelmerk Muundo, maar nu volgt dus het meubellabel Paul Rogers. Met het nieuwe merk gaat PR Living naar eigen zeggen op de Italiaanse designtour, gecombineerd met ingetogenheid, gezelligheid en warmte.

 

Paul Rogers moet in de toekomst steeds meer de naam worden waaronder PR Living gekend is. PR Living richt zich op het middensegment terwijl Paul Rogers met premium materialen het midden-hoogsegment bediend. Van fijn fineer tot hoogwaardige stoffen en zorgvuldig geteste componenten. Een van de nieuwe modellen is de Pillar tafelcollectie (foto 1), geïnspireerd door de manier waarop Griekse zuilen of pilaren veel architecturale structuren ondersteunen.

 

De Cobble Sofa (foto 2) is volgens Paul Rogers een ontwerp dat de charme van historische Europese geplaveide straten bij de consument thuis brengt. De modulaire structuur weerspiegelt een reeks elementen die kunnen worden aangepast aan elke woonruimte. De bank is beschikbaar in verschillende stoffen, van eenvoudig en klassiek tot levendig en gestructureerd stof.

 

Geïnspireerd door het productieproces van het rollen van plaatstaal ontstond de Dune tafel (foto 3). Dune is een tafelcollectie met zachte en gebogen lijnen. De poten ondersteunen het tafelblad waardoor het vanaf de zijkant bijna lijkt te zweven, waardoor een luchtig gevoel ontstaat.

 

Paul Rogers wordt op de meubelbeurs in Milaans geïntroduceerd, maar verdeler Left Label Collections heeft een showroom dichter bij huis, in De Woonindustrie.



Links

www.paulrogers.be
www.dewoonindustrie.nl
www.leftlabel.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, marketday, vakdagen, najaarsvakdagen, #awards, #dewoonindustrie, #dwi, #leftlabel, #paulrogers

Gerelateerd nieuws
Himolla schrapt 175 banen
Himolla heeft met de ondernemingsraad overeenstemming bereikt over een belangrijk deel van het herstructureringsplan. In Taufkirchen verdwijnen 175 van de 714 banen en stopt de eindassemblage.
lees verder
 
3C op Möbelmeile en terug naar NL
lees verder
Omzetgroei Jysk in Benelux
Jysk verstevigt haar positie in Nederland tijdens jubileumjaar met een sterke omzetgroei en met wederom nieuwe winkels. Ook in België was er een forse omzetstijging.
lees verder
Herbenoeming commissaris EK
Nico Vanderveen is herbenoemd in Raad van Commissarissen EK Retail, waarbij hij zijn tweede termijn ingaat.
lees verder
 
Vij5 viert 20 jaar in Den Bosch
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden