Nieuw hout en steen bij Interfloor

Donderdag 05 november 2015

Kortgeleden ultrazacht tapijt, nu ook nieuwe kleuren en dessins in de Dynamic Wood en Stone programma's van Interfloor. Deze kamerbrede vinylvloer-collectie biedt hiermee een grote keuze uit hout, marmer, steen en betondessins.
Nieuw hout en steen bij Interfloor
Nieuw hout en steen bij Interfloor Nieuw hout en steen bij Interfloor Nieuw hout en steen bij Interfloor

Interfloor brengt deze duurzame en robuuste Dynamic collectie op 400 cm breed. Deze is bovendien uitgerust met de exclusieve Interfloor Black Tex Backing die door dubbele wapening extra stabiel en vormvast is en de collectie geschikt maakt voor intensief woongebruik (klasse 23/32/41). De Premium Protect – PU beschermde coating met 'Natural Look' zorgt daar mede voor en heeft tevens een oppervlaktestructuur met extra slip weerstand. Tot 40 m² is de vloer los te leggen.
 
De vernieuwde en aangevulde Dynamic Wood zijn vanaf heden verkrijgbaar in maar liefst 21 houtdessins met verschillende plankbreedtes en planklengten tot 150 cm, waardoor het verschil met een echte houten vloer of losse PVC stroken vrijwel niet waarneembaar is.

Dynamic Stone is daarnaast verkrijgbaar in vijf dessins met moeilijk van echt te onderscheiden marmer-, steen- en betonlook. met een tegelformaat van 50x33,3 cm

De Dynamic Stone en Dynamic Wood zijn geproduceerd in Europa. Mede om die reden staat Interfloor 100% garant voor een duurzaam en verantwoord product. Er is een goede controle op grondstoffen en arbeidsomstandigheden.

De adviesverkoopprijs exclusief legkosten bedraagt € 89,00 per strekkende meter op 400 cm breed (€ 22,50 per m²). De collecties zijn al of zeer binnenkort in de winkels te koop.

 



Links

www.interfloor.nl
www.interfloor.nl/new-colors-dynamic-wood-dynamic-stone-vinylcollectie

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, project, kantoor, showroom, winkel, vloer, tapijt, stroken, vinyl, pvc, lvt, kamerbreed, polyamide, garen, wol, Interfloor, grossier, groothandel, leverancier

Gerelateerd nieuws
Volledige overname Lano
Belgotex heeft het resterende belang van tapijtfabrikant Lano overgenomen en bezit nu 100% van het bedrijf.
lees verder
6 Stylingtips zakelijk interieur
[Sponsored artikel] - Het interieur van je eigen zaak is meer dan een praktische ruimte: het vertelt je verhaal, spreekt je klanten aan en weerspiegelt je merkidentiteit.
lees verder
 
Balta verhuist productie
lees verder
Saense Parkethuys failliet
Het faillissement van 't Saense Parkethuys te Wormerveer is eergisteren door de Rechtbank in Noord-Holland te Haarlem uitgesproken.
lees verder
Coretec op Incoda
Coretec is dit jaar met een eigen stand deelnemer aan de Interieur Collectie Dagen (Incoda) in Gorinchem.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden