Nieuw event Orderchamp

Vrijdag 02 juli 2021

Vanaf volgende week organiseert Orderchamp elke eerste week van de maand een nieuw evenement: Orderchamp Unveils.
Nieuw event Orderchamp

De nieuwe evenementen zijn bedoeld om de groeiende community van 40.000 retailers nieuwe en bestaande merken van Orderchamp te laten ontdekken. Het is volgens het digitale orderplatform de perfecte gelegenheid voor retailers om nieuwe merken te ontdekken, marges te verhogen en het inkooprisico te verkleinen. Veel merken nemen reeds deel aan Orderchamp Unveils, de afgelopen maanden heeft het inkoopplatform nog meer dan 500 nieuwe merken toegevoegd en verwacht dit in de komende periode nog met duizenden merken te doen.

 

Om het nieuwe programma te vieren, ontvangen deelnemers van maandag 5 juli t/m zondag 11 juli 15% korting op alle eerste bestellingen bij nieuwe merken en 10% korting op alle eerste bestellingen bij bestaande merken. De kortingen worden automatisch verrekend bij de check-out en zijn de hele week (van 5 t/m 11 juli) onbeperkt te gebruiken.

 

Eén van de nieuwere merken van Orderchamp is Punt. Dit bedrijf is gespecialiseerd in posters en wanddecoratie. De posters zijn gedrukt op 250 grams premium papier van hoge kwaliteit en zijn leverbaar in verschillende afmetingen.



Links

www.orderchamp.com
www.orderchamp.com/nl/store/punt

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, interieurbeurs, woonaccessoire, behang, wandbekleding, bedtextiel, overtrek, mand, lifestyle-product, tas, mandencollectie, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kado, servies, keramiek, meubel, kleinmeubel, bijzet, verlichting, licht, verlichting, sierkussen, kussen, textiel, woon, woontextiel, woningtextiel, upcylce, recycle, duurzaam, duurzaamheid, kinderkamer, jeugdkamer, online, platform, inkoop, #orderchamp, #orderchampunveils, #punt

Gerelateerd nieuws
Festivalvibe op Design District
Met 6.090 bezoekers, ruim 180 deelnemers en zomerse temperaturen kijkt Design District 2026 terug op een drukbezochte editie. Naast nieuwe collecties en merken stond ook kennisdeling en jong talent centraal.
lees verder
 
Commissie voor Interieurstylisten
lees verder
Overname Wehkamp
Wehkamp is overgenomen door de Nederlandse modespecialist Omoda. Samen vormen ze één van de grootste Nederlandse fashion & lifestyle-retailers.
lees verder
Nieuwendijk naar Gealux
René Nieuwendijk is gestart als international sales manager bij Gealux. Daarmee heeft hij snel een nieuwe uitdaging gevonden nadat op 1 april zijn dienstverband bij meubelfabrikant Himolla Polstermöbel was beëindigd.
lees verder
Hoteldesign populair in badkamer
[Sponsored artikel] - Hotelstijl in huis blijft een geliefde inspiratiebron. Dat is niet zo vreemd, want hotels staan bekend om comfort en uitstraling. Zodra je een mooie hotelkamer binnenstapt, voel je direct rust.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden