Nieuw bed en -textiel Auping

Woensdag 07 oktober 2020

Beddenfabrikant Auping heeft de afgelopen week een bijzonder nieuw bed en de najaarscollectie bedtextiel gepresenteerd.
Nieuw bed en -textiel Auping
Nieuw bed en -textiel Auping Nieuw bed en -textiel Auping Nieuw bed en -textiel Auping Nieuw bed en -textiel Auping

De Auping Noa (foto 1) is een nieuw bed ontworpen door de Deense Eva Harlou (foto 2, midden). Volgens de Scandinavische ontwerptraditie heeft het beukenhouten bed met eikenfineer een eenvoudige vorm, met oog voor detail en vakmanschap. Het hoofdbord is opengewerkt en heeft een gebogen vorm. Alle randen en hoeken zijn afgerond en de taps toelopende poten van het bed staan iets naar binnen, waardoor het bed lijkt te zweven.

Bijzonder detail is het houten wiel aan het hoofdeinde van het bed, wat het bed ook makkelijk verplaatsbaar maakt. Het bed kan uitgevoerd worden in zes beitskleuren: Balanced oak, Midnight black oak, Soft white oak, Chocolate brown oak, Dark blue oak, Chalk grey oak.
 
Een Noa-tafeltje (foto 2, rechts) kan dienen als nachtkastje, maar kan ook gekanteld hoger naast het bed staan, voor bijvoorbeeld ontbijt of laptop. Noa is overigens ook verkrijgbaar als daybed (foto 3).

Daarnaast introduceerde Auping voor het najaar dertien nieuwe dekbedovertrekken (foto 4 en 5) en een zachte sprei. De overtrekken hebben warme, diepe kleuren met grafische dessins afgewisseld door effen ontwerpen: roodtinten, terra, nude, maar ook lila en paars. En er is een vertaling van de populaire jungle-print naar een ingetogen dessin dat zowel in een klassieke als een moderne slaapkamer past.

De overtrekken zijn gemaakt van 100% katoensatijn, percal katoen of katoen en hebben een extra lange instopstrook waardoor ze ook geschikt zijn voor hoge matrassen. Met de lusjes aan de binnenkant zijn de overtrekken eenvoudig aan een Auping dekbed vast te maken zodat het dekbed altijd op zijn plek blijft. Alle overtrekken zijn beschikbaar in een- en twee-persoonsuitvoeringen. Prijzen van de dekbedovertrekken beginnen bij € 79,- en de sprei kost € 139,95.

 

P.S. 15-04-2022: Auping Noa heeft in de product-categorie  'Slaapkamer meubilair' een If Design Award 2022 gewonnen. Vorig jaar won het bed ook al de Archiproducts Design Award in de categorie meubels.



Links

www.auping.nl

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning, interieur, inrichting, bed, daybed, divan, chaise longue, sofa, meubel, slaap, slapen, matras, ledikant, nachtrust, bedtextiel, textiel, overtrek, dekbed, dekbedovertrek, sloop, bedmode, online, e-commerce, interieurwinkel, e-business, ecommerce, internet, shop, webshop, eva harlou, auping, #auping, #aupingnoa, #evaharlou

Gerelateerd nieuws
Verlichting als architectonisch element
[Sponsored artikel] - Een goed doordacht interieur valt of staat met de juiste verlichting. Voorheen lag de focus vooral op een opvallende hanglamp boven de eettafel of een statige vloerlamp in de zithoek, nu benaderen ontwerpers licht steeds vaker als integraal onderdeel van de architectuur.
lees verder
Trend Space ontwikkelt zich verder
Patricia Urquiola bouwt verder aan Trend Space voor Heimtextil 2027, begin januari in Frankfurt.
lees verder
 
Meer exposanten op MOW 2026
lees verder
Bureaustoel verhuist naar woonkamer
[Sponsored artikel] - Thuiswerken is gebleven, maar in veel woningen voelt de werkplek nog steeds als een noodoplossing. Vooral de bureaustoel valt uit de toon. Toch verschuift er iets: ook ontwerpers en fabrikanten zien de werkstoel steeds vaker als onderdeel van het interieur.
lees verder
Badkamerinspiratie 2027 op woonbeurzen
[Sponsored artikel] - Wil je als interieurprofessional op de hoogte blijven van nieuwe materialen, producten en interieurtrends? Ook in 2027 zijn er verschillende woon- en bouwbeurzen, in zowel Nederland als België.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden