Nienke Dusseljee bij Deltex

Donderdag 02 september 2021

Deltex wil in Nederland en het buitenland verder groeien. Mede om die reden heeft het bedrijf Nienke Dusseljee aangesteld als sales manager.
Nienke Dusseljee bij Deltex

Deltex zet in op groei in Nederland maar ook in de landen daarom heen. Daarom is Nienke Dusseljee sinds 1 juni werkzaam bij Deltex als Sales Manager. Nienke begeleidt in deze rol het salesteam.

 

Nienke is niet nieuw in de branche; tot 2006 werkte ze bij Eastborn Slaapsystemen (sinds 2012 een merk van Hilding Anders) en daarna heeft ze 14 jaar bij Coulisse (raamdecoratie) in diverse sales- en managementfuncties gewerkt.

 

Met de komst van Nienke Dusseljee kan Deltex haar rol als leverancier van hoogwaardige dekbedden en kussens gemaakt van zowel natural fibres als ‘man-made’-fibres nog beter vervullen.

 

Al meer dan 50 jaar claimt het bedrijf een bron van beter slapen. Deltex geeft in de komende jaren graag een nieuwe draai aan de Twentse textieltraditie. Dit gebeurt met de fijnste dekbedden en hoofdkussens in merken zoals Cinderella en Eastlands en in private labels. Voor iedere slaapwens en in elke prijsklasse.



Links

www.deltex.nl
www.coulisse.nl
www.hildinganders.com

Tags

nieuws, interieur, salesmanager, baan, salesteam, dekbeden, slaapcomfort, dekbedovertrekken, kussens, twente, prijsklasse, traditie, textieltraditie, #deltex, #coulisse, #eastborn, #cinderella, #eastlands, #hildinganders

Gerelateerd nieuws
Nieuwe editie Hospitality Design Days
Van 9 t/m 11 februari wordt de derde editie van de Hospitality Design Days (HDD) georganiseerd in Culemborg, met de deelname van 15 Nederlandse merken.
lees verder
Hoe kies je de beste laminaatvloer?
[Sponsored artikel] - Ben je toe aan een nieuwe vloer en overweeg je laminaat? Goede keuze! Laminaatvloeren zijn niet alleen stijlvol, maar ook praktisch en betaalbaar. Maar hoe kies je nu de beste laminaatvloer voor jouw huis?
lees verder
Effect van epoxy vloercoating
[Sponsored artikel] - Een epoxyvloer is enorm populair geworden. Dat is niet zonder reden. De vloer valt direct op: strak, glanzend en naadloos, en tegelijkertijd verrassend praktisch.
lees verder
 
Nieuwjaarsborrel In
lees verder
Consumentenvertrouwen blijft gelijk
Het vertrouwen van consumenten is in december even negatief als een maand eerder, meldt het CBS. Het consumentenvertrouwen blijft in december staan op -21. Het oordeel over het economisch klimaat verslechtert iets, terwijl de koopbereidheid een fractie verbetert.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden