Navem wordt Interieur Unie

Maandag 18 december 2023

Navem, bekend als de Belgische vereniging voor interieurzaken, heeft haar naam veranderd naar Interieur Unie. Tijdens het recente meubelcongres onthulde voorzitster Goele Vermeeren niet alleen de nieuwe naam, maar ook een fris logo en de toekomstplannen.
Navem wordt Interieur Unie

Waarom deze verandering? De nieuwe naam, Interieur Unie, weerspiegelt volgens de vereniging de ambitie om de sector te versterken en de belangen van verschillende interieurwinkels te behartigen. Het doel is duidelijk: de leden meer op de kaart zetten en de impact op het beleid vergroten. Hoewel de kernactiviteiten zoals adviseren, beschermen, informeren, inspireren, netwerken en communiceren behouden blijven, markeert de naamsverandering een bredere en diepere focus op de gehele interieursector in België.

 

Interieur Unie verwelkomt nu alle retailers in wooninrichting, waaronder meubelzaken, slaapwinkels, keukenzaken, outdoorspecialisten, badkamerzaken, verlichtingszaken, decoratiewinkels en maatwerkbedrijven, zolang ze voor minstens 70% fysiek verkopen. Deze inclusiviteit biedt ook ruimte voor hybride zaken, waardoor een diverse groep retailers van alle voordelen kan genieten.

 

Wat kunnen leden verwachten van Interieur Unie? Naast het fungeren als spreekbuis voor de sector naar stakeholders zoals fabrikanten, politiek, pers en consumenten, wordt Interieur Unie een expertisecentrum. De vereniging wil haar leden federeren, informeren, faciliteren en inspireren met als ultiem doel om hun bedrijven te verbeteren en klaar te maken voor de toekomst.

 

In 2024 organiseert de vereniging een consumentenonderzoek, gericht op aankoopbeslissingen. Hiermee wil Interieur Unie haar leden helpen om hun aanbod beter af te stemmen op de verwachtingen van consumenten en hun diensten te optimaliseren. Het resultaat wordt tijdens het volgende congres wereldkundig gemaakt.



Links

www.interieurunie.be
www.navem.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, e-commerce, online, internetshop, congres, navem, meubelcongres, netwerk, bijeenkomst, symposium, meubelhandelaar, winkelier, retail, lokaal, held, lokale, personalia, #navem, #fedustria, #interieurunie

Gerelateerd nieuws
 
Interieur en gastronomie
lees verder
Huus in de problemen
Woonwinkel Huus balanceert op rand van faillissement. De snelle groei heeft veel problemen in organisatie en liquiditeit veroorzaakt.
lees verder
Veranderingen interieurketen
De woonwinkel onder druk: verschuivende macht in de interieurketen, zo wordt gesteld in een artikel van De Interieurclub.
lees verder
Weer nieuwe winkels voor Jysk
Jysk opent in Nederland en België weer een aantal nieuwe winkels en groeit steeds verder door de ombouw van voormalige Leen Bakker panden.
lees verder
 
Hal18 neemt Uzit over
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden