Natuzzi gaat Coco-Mat verkopen

Woensdag 18 april 2018

Coco-Mat gaat samenwerken met de Italiaanse meubelfabrikant Natuzzi. Dat kondigt het bedrijf tijdens de Salone del Mobile in Milaan aan.
Natuzzi gaat Coco-Mat verkopen

Natuzzi had de behoefte om haar slaapproducten meer te verduurzamen en heeft daarvoor Coco-Mat gevraagd natuurlijke matrassen, topmatrassen en hoofdkussens te ontwerpen. Deze worden voorzien van biologisch katoenen stoffen in bruin, ivoor, beige en grijs.

Het matras is volgens Coco-Mat chemisch vrij, hypo-allergeen en gemaakt van onder andere natuurlijke materialen zoals rubber, kokosvezel en zeegras. Deze zorgen voor een goede luchtcirculatie en lichaamsondersteuning. Er zijn vier modellen huismijt bestendige hoofdkussens zodat de klant een optimale positie voor de nek en de ruggenwervel kan kiezen.

De collectie zal wereldwijd in alle Natuzzi winkels worden verkocht, waaronder die in Italië, Duitsland, Amerika en in delen van Azië.

Coco-Mat, een van origine Grieks bedrijf met haar Nederlandse hoofdkantoor in Amsterdam, heeft in Nederland ook een tweede winkel in Amsterdam en winkels in Rotterdam en Arnhem. Het bedrijf levert ook bedtextiel voor volwassen en kids.

Per 1 april wordt Natuzzi in de Benelux overigens vertegenwoordigd door Home Philosophies, het nieuwe agenturenbedrijf van Jan Mentens. Mertens vertegenwoordigt Natuzzi al ruim 15 jaar, met een onderbreking in 2013.



Links

www.coco-mat.nl
www.natuzzi.com

Tags

Natuzzi, Coco-Mat, salone del mobile, milaan, meubelbeurs brussel, beurs, event, evenement, tentoonstelling, show, evenement, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, nieuws, slapen, slaap, bed, matras, kussen, hoofdkussen, topmatras, #natuzzi, #salonedelmobile, #cocomat, #homephilosophies

Gerelateerd nieuws
Interluebke krijgt nieuwe eigenaar
Voor de Duitse meubelfabrikant Interlübke is een oplossing gevonden na het faillissement van eerder dit jaar. De Langenhorst Group uit Rietberg neemt het designmerk over en wil de langetermijnontwikkeling veiligstellen.
lees verder
 
Bonaldo viert 90 jaar
lees verder
Heaps & Woods: tijdloos design
Heaps & Woods, onderdeel van Suite Wood, presenteert de collectie Forever Furniture: tijdloze meubels die zijn ontworpen om generaties mee te gaan en waarin natuurlijke materialen en vakmanschap samenkomen.
lees verder
A@W: Regenerative Architecture
Architect@Work keert op 9 en 10 september terug naar Ahoy. De vakbeurs staat dit jaar in het teken van 'Regenerative Architecture' en presenteert opnieuw een selectie van productinnovaties, lezingen en materiaaloplossingen.
lees verder
 
In prijs voor studenten
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden