Najaarsvakdagen van start

Maandag 11 september 2023

Ze zijn weer begonnen! De eerste dag van de Najaarsvakdagen zit er weer op. Het evenement in De Woonindustrie (DWI) duurt nog een aantal dagen, dus reis vooral af naar Nieuwegein op 11, 12 of 13 september.
Najaarsvakdagen van start
Najaarsvakdagen van start Najaarsvakdagen van start Najaarsvakdagen van start

Zoals interieurprofessionals gewend zijn tonen de (vaste) standhouders van DWI tijdens de Najaarsvakdagen hun nieuwe collecties, maar de vakbeurs is voornamelijk een kans om elkaar weer te ontmoeten. Recor Group opende vier showrooms in het centrum, van zowel Recor, Varam, Sofabed en Recor Bedding met een oppervlakte van 500 m² in de Woonindustrie. Op de stand van Sofabed draait het om de combinatie van volwaardig slaap- én zitcomfort in één. Naast de modulaire modellen Damien, Dean (foto 1) en Agio stelt het merk ook een aantal nieuwe budgetvriendelijke slaapbanken voor. Recor toont bankstellen, handgemaakt van oa Italiaans leer (model Vito, foto 2).

 

De merken van Left Label collections zijn natuurlijk ook in Nieuwegein van de partij. Coesel collection presenteert strakke kasten in nieuwe kleuren en opstellingen op de Design afdeling. Sits geeft een sneakpreview van de 2024 collectie in het Atrium. Daarnaast is in deze showroom voor het eerst de Classic Collection Scandinavische vloerkleden te zien (foto 3).

 

Slaapmerk Aya of Sweden introduceert in DWI onder meer een luxe topper Aya® 04 met Talalay en Soft Touch Pocket. Daarnaast toont het bedrijf een nieuwe boxspring, voorzien van een patenteerd hoeslaken met ritssluiting. Het bed wordt gemaakt in Zweden en is volgens de firma voorzien van een uniek verenpakket dat doorzakken verleden tijd maakt (foto 4).



Links

www.dewoonindustrie.nl
www.ayaofsweden.com
www.leftlabel.nl
www.recor.be
www.recor-group.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, marketday, vakdagen, najaarsvakdagen, #woonindustrie, #dwi, #dewoonindustrie, #dwivakdagen, #ayaofsweden, #leftlabelcollections, #recor, #recorgroup, #sofabed

Gerelateerd nieuws
Uitbreiding kleinere winkels
Ikea groep opent 20 kleine winkels in Europa en Noord-Amerika om zo beter bereikbaar te worden voor consumenten in steden.
lees verder
Spoga+gafa verhuist
De internationale tuin- en BBQ-vakbeurs Spoga+gafa krijgt vanaf 2027 een nieuwe datum en verhuist van juni naar september. Organisator Koelnmesse zegt met deze verschuiving beter aan te sluiten op de planning en besluitvorming binnen de sector.
lees verder
Positief besluit overname
Orlando Capital mag Kwantum en Homefashion overnemen, zo is vandaag besloten door de ACM.
lees verder
Nieuwe woonboulevard
Retail Estates start met de bouw van een nieuwe woonboulevard in Kampenhout (VlaamsBrabant, België). De oplevering van het retailpark met een oppervlakte van 20.000 m˛ is voorzien voor eind 2027.
lees verder
Aandacht voor periferie
Woonboulevards verdienen een vaste plek in de Nota Ruimte en die wordt nog gemist door brancheorganisatie Inretail, die een brief met drie aandachtspunten stuurde aan Tweede Kamerleden.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden