Najaarsnoviteiten Bart Brugman

Woensdag 30 september 2015

Veel nieuws bij de stoffenhuizen die Bart Brugman als agent vertegenwoordigt. Dit zal - uiteraard - te zien zijn in zijn stand die kortgeleden binnen het ETC Expo in Culemborg verhuisde.
Najaarsnoviteiten Bart Brugman
Najaarsnoviteiten Bart Brugman Najaarsnoviteiten Bart Brugman Najaarsnoviteiten Bart Brugman Najaarsnoviteiten Bart Brugman Najaarsnoviteiten Bart Brugman

De Thaise stoffenfabrikant Jim Thompson kwam met een nieuwe No.9-collectie: Second Dynasty. Een terugkeer van de Dynasty Collectie uit 2011. Zie een voorbeeld van een streepjesstof met de toepasselijke naam: Lang Lang. Een ander voorbeeld is de wandbekleding Dragon Dance (foto 2).
Daarnaast kwam dit bedrijf met een nieuwe collectie projectstoffen van Trevira CS, gelanceerd onder de naam Halcyon (zie foto van de 'slangenhuid' Serpentine en de Chase). In België wordt Jim Thompson overigens vertegenwoordigd door Kafuji.

Het behangmerk Cole & Son heeft weer eens een nieuwe collectie gebracht met geometrische motieven, als opvolger van haar eerste Geometric collectie uit 2011: Geometric II.
In een kleine 13 minuten kunt u de videopresentatie van deze collectie door designer Shauna Dennison zien op https://vimeo.com/132519961 (wachtwoord: since1875).

Tenslotte heeft het eeuwoude Franse stoffenhuis Lelièvre haar jaarlijkse - 20ste - nieuwe collectie projectstoffen gelanceerd met de naam Collection 20. Eén van de stoffen is een bijzondere moiré, Fantasia. Zie ook de foto waarbij deze in blauw is toegepast.

 



Links

www.bartbrugman.com
www.coleandson.nl
www.etcexpo.nl
www.jimthompsonfabrics.com
www.kafuji.com
www.lelievre.eu

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, gordijn, stof, behang, wandbekleding, bekleding

Gerelateerd nieuws
 
Imm zet nieuwe koers in
lees verder
Nieuwe aanpak Domotex positief
Domotex 2026 in Hannover toont vernieuwd platform voor interieur- en vloerbranche, hetgeen zeer positief is ontvangen door exposanten en bezoekers.
lees verder
Officiële opening Tica Projects
Op maandag 2 februari 2026 opent de nieuwe vestiging van Tica de deuren in Venlo: Tica Projects richt zich op interieurprofessionals, projectinrichters en hospitality-ondernemers.
lees verder
Nieuwe R+T beurs
R+T Alliance, met als basis de beurs in Stuttgart, breidt wereldwijd uit met nieuwe vakbeurs in Zuidoost-Azië.
lees verder
Dynamiek in Eindhoven
Afgelopen week is het event Design Destination 2026 gehouden. Deze beurs in Eindhoven beoogt ontmoeting en vernieuwing te stimuleren en te presenteren.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden